אנטון דומיק, סינופסיס: "גילויים מדעיים רבים מישראל השפיעו על העולם בעשורים האחרונים"

ד"ר דומיק, המכהן כסגן נשיא ומנכ"ל ה-Design Group בסינופסיס העולמית, נשא את הנאום המרכזי בכנס SNUG Israel 2016 (Synopsys Users Group) שנערך בהרצליה. לדבריו, "כיום, בשחר עידן ה-IoT, חברות ישראליות וחברות רב לאומיות שמנוהלות מישראל ממשיכות למלא תפקיד מוביל בכל רמות האינטרנט של הדברים – מחשוב ענן, טכנולוגיות edge וחפצים חכמים – כמו גם ביישומים אלקטרוניים חדשניים רבים"
גילויים מדעיים רבים מישראל השפיעו על העולם בעשורים האחרונים. כך אמר ד"ר אנטון דומיק (Antun Domic), סגן נשיא ומנכ"ל ה-Design Group בסינופסיס העולמית, שנשא את הנאום המרכזי בכנס SNUG Israel 2016 (Synopsys Users Group) שנערך בהרצליה.
"כיום, בשחר עידן ה-IoT, חברות ישראליות וחברות רב לאומיות שמנוהלות מישראל ממשיכות למלא תפקיד מוביל בכל רמות האינטרנט של הדברים – מחשוב ענן, טכנולוגיות edge וחפצים חכמים – כמו גם ביישומים אלקטרוניים חדשניים רבים. סינופסיס מחויבת לשיתוף הפעולה רב השנים שלנו עם קהילות פיתוח תכנון האלקטרוניקה והתוכנה בישראל. נספק להם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחומי הכלים לאוטומציה של התכנון, הקניין האינטלקטואלי לסמיקונדקטורים ופתרונות אבטחה ואיכות של תוכנה".
SNUG Israel מהווה חלק מסדרה של 13 כנסי משתמשים אותם מארחת סינופסיס בכל שנה בכל רחבי העולם. מאז שנת 1991, ייצג כנס Synopsys Users Group (SNUG™) קהילה עולמית של אנשי תכנון הממוקדים בהאצה של חדשנות. כנס SNUG, שהוא כנס המשתמשים הגדול ביותר בתעשיית האלקטרוניקה, מכנס יחד יותר מ-10,000 משתמשים בכלים ובטכנולוגיה של סינופסיס בצפון אמריקה, אירופה, אסיה, יפן וישראל. SNUG כולל הצגה של מאמרים טכניים שנבדקו על ידי עמיתים (peer reviewed) ונאומים של מובילי תעשייה ומספק הזדמנות ייחודית ליצור קשר עם מנהלים מסינופסיס, אנשי פיתוח העובדים בסביבת סינופסיס, שותפי החברה ואנשי קהילת התכנון המקומית.
כנס 2016 SNUG Israel משך אליו למעלה מ-500 משתתפים וכלל 7 מסלולים: וריפיקציה, תכנון אבות טיפוס, אימפלמנטציה, RTL & Front end, custom design, רכב ו-IP (קניין אינטלקטואלי).
דובר מרכזי נוסף בכנס היה דב מורן, מייסד ומנכ"ל לשעבר של msystems, שמכהן כיום כשותף מנהל בקרן ההון סיכון Grove Ventures. מורן שיתף את הקהל בנקודת המבט שלו בנוגע לחדשנות: "אתה יכול לחדש בכל דבר, אבל הכל מתחיל באנשים שיוצרים את החדשנות. הבסיס לחדשנות הוא היכולת לחלום והנכונות לקחת סיכונים. זה גם היה האופן שבו נוצרה msystems, באמצעות הרבה אנשים טובים, המון חלומות ועבודה קשה על טכנולוגיות פורצות דרך".
מתי ויסמן, המנהל הטכני (Director of Applications Consulting) של סינופסיס ישראל, סיכם את הכנס: "השנה טיפל כנס SNUG Israel 2016 בבעיות שנוגעות לכל אדם ולכל חברה המעורבים בתעשיות תכנון השבבים והתוכנה. הכנס היה עשיר במיוחד בתוכן וכלל יותר מ-40 הרצאות טכניות והצגה של 16 מאמרים טכניים שכתבו משתמשים".
ויסמן הוסיף: "כנסSNUG Israel 2016 התמקד באתגרים העכשוויים של תכנון שבבים בעידן של טכנולוגיות בתהליך של 7 ננו-מטר, 10 ננו-מטר ו-16 ננו-מטר, והדגיש את הדיון בכיוון שאליו הולכת התעשייה. מסלול ה-automotive סימן את התנופה המשמעותית לה זוכים יישומי רכב בתוך קהילת התכנון. כמו כן, SNUG Israel 2016 דן ב-Designer Tool Kit כחלק ממסלול ה-RTL & Front end, מסלול שכלל גם תחרות בנושא פתרונות מוצר ה-Spyglass™ של סינופסיס. התחרות אפשרה למשתתפים להדגים את יכולתם לטפל בנושאים המורכבים שיש לספק להם מענה בכדי לשפר את תכנוני השבבים של ימינו".

דילוג לתוכן