אנה בר לב

אנה בר לב מונתה לתפקיד CISO של פירמת הייעוץ הבינלאומית CyTech

אנה בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחומי פיתוח עסקי, ניהול שותפויות טכנולוגיות, וניהול פרויקטי אבטחת מידע, מונתה לאחרונה לתפקיד Chief Information Security Officer בפירמת הייעוץ הבינלאומית CyTech המבוססת בישראל ופועלת באירופה, ארה"ב ואפריקה. במינויה לתפקיד ה-CISO אנה גם הפכה לחברת הנהלה בפירמה, ובמקביל קיבלה אחריות על כל מערך הפרויקטים כ-PMO.

"אני רואה בתפקיד ה-CISO, מנהלת אבטחת המידע של הפירמה, אתגר ניהולי בכיר, אשר בו אדרש להביא גורמים שונים בארגון לשיתוף פעולה ויצירת ערוצי תקשורת יעילים בכדי לקדם את תחום אבטחת המידע בסייטק, ולהצעיד את הפירמה קדימה באתגרי הסייבר העומדים לפנינו ולפני לקוחותינו בשנים הקרובות" – אנה בר לב.

 

אנה, בוגרת BA במנהל עסקים ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, בוגרת קורס CISO של הטכניון- עברה בהצלחה את בחינת ההסמכה CISM של ארגון ISACA.

 

חן חפר, מנכ"ל CyTech, מסר כי מינויה של אנה לתפקיד ה-CISO של הפירמה היה מהלך טבעי שהתקבל פה אחד בהנהלת החברה. "כמי שמתווים את הדרך ומעצבים את דמותו של מקצוע ה-CISO הבכיר בישראל ובעולם של המאה ה-21, אנחנו מחוייבים לדרך אותה אנו מלמדים מאות בכירים בתחום בשנים האחרונות. הצלחת ה-CISO מושתתת על שני עקרונות מרכזיים של שיתוף ותקשורת, ואנה מייצגת עבורנו את שניהם כדוגמה אישית. בנוסף חשוב שה-CISO יהיה אדם בעל ראייה עסקית כוללת ומקיפה, ומרקעים מגוונים ככל הניתן על מנת שתוכל ליצור מציאות הגנה בסייבר שאינה מתפשרת ואינה מפספסת אף אחד משלושת האלמנטים: אנשים, תהליכים וטכנולוגיות. אנה מייצגת עבור סייטק את המצוינות בכל תחומים אלו ועוד, ואנו נרגשים לראות כיצד היא תצעיד אותנו ואת לקוחות הפירמה לקראת העשור הבא ב-2020."

דילוג לתוכן