אנדרסן גלובל מתרחבת לאורוגוואי

אנדרסן גלובל הודיעה על התרחבותה לאורוגוואי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם פישר & שיקנדאנץ, אחת מחברות עורכי הדין המובילות במדינה. התוספת של פישר & שיקנדאנץ ממשיכה את ההתרחבות של אנדרסן גלובל והנוכחות האיתנה באזור אמריקה הלטינית. בראש הצוות עומד השותף המנהל חואן פדריקו פישר.
"התוספת של חואן פדריקו והאנשים בפישר & שיקנדאנץ מביאה עומק חדש לצוות שלנו ולפעילות הפיתוח העסקי שלנו בדרום אמריקה, ותאפשר לנו לספק שירותים נוספים באזור", אמר מרק וורסאץ, מנכ"ל אנדרסן גלובל. "אורוגוואי היא הצעד הגדול הבא בצמיחה של החברה שלנו והיא השלמה מצוינת לאנדרסן גלובל. היכולת לספק שירותים בהיקף מלא באורוגוואי מעניקה יתרונות משמעותיים, במיוחד לאור בסיס הלקוחות הבינ"ל שם והגידול של אורוגוואי בהשקעות זרות וגם היחס השווה שהמדינה נותנת למשקיעים זרים ומקומיים".
פישר & שיקנדאנץ הוקמה ב-2009 וצמחה ליותר מ-60 אנשי מקצוע בעריכת דין, מיסים וחשבונאות. החברה מספקת שירותים למנהלי תאגידים, באורוגוואי ובעולם, ומחולקת ליחידות הליבה הבאות: תאגידים, נדלן, ליטיגציה, מיסוי והתאגדות, חוקי הגירה ועסקי חקלאות. אנשי המקצוע בפישר & שיקנדאנץ מספקים שירותים במספר תחומי פרקטיקה, ביניהם מיזוגים ורכישות, חוזים, השקעות בקרקעות חקלאיות, חשבונאות, משפט ציבורי, ליטיגציה ובוררות וכרייה.
חואן פדריקו פישר אמר: "התרבות של החברה שלנו מתמקדת במחויבות לשירות ואנחנו מתאמצים לענות על הצרכים של לקוחותינו בדרכים חדשניות. זה ממצב אותנו לצמוח ולהרחיב את ההגעה שלנו בתוך אמריקה הלטינית ומחוצה לה. ההצטרפות לאנדרסן גלובל היא הזדמנות נהדרת עבור הלקוחות שלנו, החברה שלנו והאנשים שלנו, והיא מוסיפה לשירותים הנוכחיים שאנו מספקים".
ל-Andersen Global יש נוכחות ב-70 מקומות בעולם ויותר מ-2,000 אנשי מקצוע באמצעות החֲברות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

דילוג לתוכן