אנדרסן גלובל מודיעה על שירותים משפטיים בקפריסין ובאמצעות שיתוף פעולה עם תיאודוסיה קיפריאנו

סן פרנסיסקו, 9 בנובמבר 2017, (BUSINESS WIRE): אנדרסן גלובל מודיעה על שירותי עריכת דין בקפריסין באמצעות חברת שיתוף פעולה, UnityFour Cyprus Ltd, ושיתוף הפעולה שלה עם תיאודוסיה קיפריאנו, עורכת דין שעוסקת בליטיגציה עם יותר מ-14 שנות ניסיון. המומחיות של תיאודוסיה היא דיני עבודה, כולל משא ומתן, ניסוח וסיום חוזי העסקה ומתן ייעוץ משפטי ללקוחות מקומיים ובינ"ל. עם ההודעה הזאת, החֲברות החָבֶרות וחֶברות שיתופי הפעולה של אנדרסן גלובל מספקות עכשיו שירותי עריכת דין בעשרים מדינות ברחבי העולם.
"שיתוף הפעולה שלנו עם תיאודוסיה מבוסס על תוכנית ההתרחבות שלנו להוסיף שירותים חדשים לחברה, ועכשיו היכולות שלנו מגיעות לייעוץ בדיני חברות ומסחר, ייצוג בליטיגציה ויישוב מחלוקות ושירותי ציות לרגולציה. עם שירותי עריכת הדין הנוספים האלה, נוכל לענות באופן מלא יותר על הצרכים של לקוחותינו", אמר המנהל הכללי של UnityFour Cyprus, נקיס קיפריאנו.
היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC מרק וורסאץ אמר: "היכולת שלנו לספק שירותי ייעוץ מס ועריכת דין משולבים מעניקה יתרון גדול ללקוחותינו והיא חלק משמעותי באסטרטגיית הצמיחה שלנו. תיאודוסיה מגבירה את היכולות שלנו בקפריסין, ומפגינה את המחויבות של החֲברות החָבֶרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלנו לחזון הכולל שלנו לספק שירותים באופן חלק ללקוחותינו בכל העולם".
תיאודוסיה מייצגת לקוחות שהם חברות וגם אנשים ויש לה ידע מקיף במחקר משפטי. היא יעצה בעניינים משפטיים שונים, כגון עסקאות בין חברות, מיזוגים ורכישות וחוזים מסחריים שונים. תיאודוסיה היא בוגרת האוניברסיטה של סלוניקי ביוון שם קיבלה תואר במשפטים. היא התקבלה ללשכת עורכי הדין של קפריסין ב-2004 והיא חברה בלשכת עורכי הדין של ניקוסיה.
Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות נפרדות ועצמאיות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,300 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-75 מקומות באמצעות החֲברות החָבֶרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

דילוג לתוכן