אמת מיחשוב הוסמכה לשותף ראשון בישראל של Red Hat ברמת Premier

אמת מיחשוב, ספקית מובילה בתחום פתרונות ארכיטקטורה ותשתיות מיחשוב, המספקת פתרונות מקיפים ללקוחות מובילים בישראל, הודיעה כי היא הראשונה בישראל שקיבלה מעמד של Premier Business Partner Red HatRed Hat היא ספקית פתרונות קוד פתוח המובילה בעולם, והסמכת Premier Business Partners שלה היא הרמה הגבוהה ביותר של שותפות עסקית המוענקת על-ידי החברה למשווק.
שותפי Premier חייבים להוכיח מומחיות טכנית ומיקוד חזק בפתרונות פלטפורמה והתווכה (middleware) של Red Hat. שותפים עסקיים בדרגה זאת הם בין המובילים בשירותים מתקדמים ושביעות רצון לקוחות.
 
דורון זוברמן, מנכ"ל חטיבת השירות והפרויקטים של אמת מיחשוב, אמר: "קבלת התואר של Premier Business Partner מ- Red Hat היא התוצאה של עבודה מאומצת ומיקוד מצד צוותי המכירות והשירות שלנו כדי לעמוד בדרישות ההסמכה של Red Hat. שותפות זאת תאפשר לנו לספק ללקוחותינו פתרונות מתקדמים מבוססים על הידע הנרחב אותו רכשנו בעבודה עם החברה, ואנו גאים להיות הראשונים בישראל המקבלים מעמד גבוה זה מ- Red Hat".
 
ההסמכה תאפשר לאמת מיחשוב להוסיף מוצרים ארגוניים מתקדמים שלRed Hat   אל סל פתרונות התשתית הרחב שהיא מציעה כיום ללקוחותיה. כחברה מובילה בתחום תשתיות המחשוב תוכל אמת מיחשוב לספק פתרונות אחסון עתירי ביצועים מבוססים על
Red Hat Global File System , תשתיות מיחשוב מקבילי ומבוזר מבוססות
Red Hat MRG (Messaging, RealTime, Grid), ותשתיות וירטואליזציה ומיחשוב ענן על בסיס טכנולוגיות הוירטואליזציה המתקדמות של Red Hat.
 
יניב ליבוביץ, מנהל אזורי ומנהל פעילות Red Hat בישראל, תורכיה, יוון וקפריסין, אמר: "ההסמכה של אמת מיחשוב ל- Premier Business Partner הנה צעד חשוב עבור Red Hat בישראל, המאפשרת לנו להרחיב את היצע השירותים שאנו יכולים לספק ללקוחות ארגוניים באזור זה. הידע המקצועי העמוק וההיכרות עם השוק של צוות אמת מיחשוב שעבר את התהליכים הממושכים והתובעניים לקבלת הסמכת ה- Premier, יעמדו לרשות הלקוחות בישראל, ויאפשרו להם ליהנות מהתמיכה המובילה בשוק בתחומי קוד פתוח, התווכה, וירטואליזציה ומיחשוב ענן. זאת תוך שיתוף פעולה מלא עם מטריקס, מפיצינו הרשמיים בישראל."
 

 
בתמונה: נבחרת רד האט של אמת מיחשוב
שורה עליונה מימין לשמאל:
יוג'ין וורונוב, אלון זלצר, ליליאנה ווינדובר, לאוניד פנחסוב – מהנדסי תמיכת תוכנה, יוסי גולץ – מהנדס תמיכת תוכנה בכיר, איגור ברוורמן – ראש צוות תחום לינוקס.
שורה תחתונה מימין לשמאל:
יואל יעקובסן – CTO אמת מיחשוב, דורון זוברמן – מנכ"ל חטיבת השירות והפרויקטים של אמת מיחשוב, יצחק גולדברג – מהנדס תמיכת תוכנה בכיר.

דילוג לתוכן