אמיר איצקוביץ ,מנכ"ל קבוצת קופיטק

אמיר איצקוביץ מונה למנכ"ל קבוצת קופיטק המתמחה בפתרונות טכנולוגיים למשרד

 

 

יוסי איצקוביץ, שהקים את קבוצת קופיטק לפני כ-30 שנה, פינה את מקומו לבנו בתפקיד המנכ"ל ויכהן כנשיא הכבוד. קופיטק היא בין היתר היבואנית הרשמית בישראל של ענקית הטכנולוגיה CANON. אמיר איצקוביץ: "אני נרגש וגאה להיכנס לנעליים הגדולות של אבי, יוסי איצקוביץ, שימשיך ללוות אותי בפעילות העסקית. המטרה שלנו היא להמשיך ולהוביל את מהפיכת ניהול התוכן הארגוני למשרד בישראל"

 

קבוצת קופיטק, המתמחה בפתרונות טכנולוגיים למשרד, הודיעה על מינויו של אמיר איצקוביץ למנכ"ל הקבוצה. אמיר איצקוביץ יחליף את יוסי איצקוביץ, שהקים את קבוצת קופיטק לפני כ-30 שנה ופינה את מקומו לבנו, ויכהן כעת כנשיא הכבוד של קופיטק.

אמיר איצקוביץ (42), נשוי פלוס 2, סא"ל במיל, בעל תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע בטכניון ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון באוניברסיטת תל אביב. הוא שימש כסמנכ"ל קופיטק מאז 2006.

אמיר איצקוביץ: "אני נרגש וגאה להיכנס לנעליים הגדולות של אבי, יוסי איצקוביץ, שימשיך לוות אותי בפעילות העסקית. המטרה שלנו היא להמשיך ולהוביל את מהפיכת ניהול התוכן הארגוני למשרד בישראל".

קבוצת קופיטק הוקמה לפני 30 שנה, על ידי איש העסקים החיפאי יוסי איצקוביץ. היא פועלת באזור צ'ק פוסט בחיפה עם שלוחות בכל רחבי הארץ ולה שתי חברות בנות-רשת חנויות הצילום קופימדיה, המספקת שירותי צילום והדפסה בפריסה ארצית, ובית הדפוס הדיגיטלי אלתן ומועסקים בה כ-150 עובדים.

במהלך השנה האחרונה חתמה קבוצת קופיטק על הסכם עם הנהלת CANON, לפיו קבוצת קופיטק תשמש כיבואנית הרשמית של CANON  בישראל בתחום פתרונות הדפסה חכמים למשרד (מדפסות, מכונות צילום, מערכות שליטה ובקרה ועוד), כאשר במקביל תהיה אחראית על תחזוקת ושירות מכונות הצילום והמדפסות של CANON בישראל.

על החיבור עם ענקית הטכנולוגיה CANON אמר אמיר איצקוביץ: "מדובר במהלך אסטרטגי משמעותי, שמתבסס על שיתוף פעולה עם אחת מחברות הטכנולוגיה המובילות והחדשניות ביותר בעולם, מבדל אותנו בתחום הפתרונות החכמים למשרד. העובדה שחברה בסדר גודל של CANON בוחרת בנו כנציגתה הרשמית בארץ, מדברת בעד עצמה".

לאחרונה זכתה קופיטק במספר מכרזים משמעותיים במסגרתם תספק שירותי מיכון משרדי לגופים כמו אוניברסיטת חיפה (פתחה לפני שנה בקמפוס את החנות קופימדיה), פסגות בית ההשקעות הגדול במדינה, בנק מזרחי טפחות רשת מכוני הכושר – הולמס, סלקום, מנדלסון, המצטרפים לעשרות לקוחות הקבוצה במגזר הציבורי והפרטי.

לאחרונה קופיטק נכנסה לתחומים חדשים נוספים – תחום מדפסות התלת מימד, מקרנים, חדרי ישיבות ומולטימדיה,  ותחום ניהול התוכן הארגוני. באוניברסיטת חיפה מספקת קופיטק פתרון חדשני לסטודנטים  – הדפסות מכל מקום כולל מהנייד, ועוד רבים אחר

דילוג לתוכן