אמטל חתמה על הסכם לייצוג D-Link בישראל

במסגרת ההסכם תשווק אמטל את מוצרי החברה השונים בתחומי מוצרי התקשורת הבייתים. חברת אמטל, המתמחה בשיווק והפצה של פתרונות מחשוב , תקשורת ואבטחת מידע, חתמה על הסכם שיתוף פעולה וייצוג בישראל עם יצרנית פתרונות התקשורת D-Link (נאסד"ק: TWSE). במסגרת ההסכם תשווק אמטל את מוצרי החברה השונים בתחומי מוצרי התקשורת הבייתים.

D-Link, שהוקמה ב-1986 בטאיוואן, הינה מובילה עולמית בפתרונות תקשורת ארגוניים לעסקים קטנים ובינוניים וכן לחברות אנטרפרייז. החברה מעצבת, מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי תקשורת עטורי פרסים בתחומים כגון: מתגים, פס רחב, VOIP, Wireless, אבטחת מידע, מצלמות IP ועוד, המיועדים לשוק הביתי, המשרדי והעסקי. פתרונות התקשורת של D-Link מדורגים במקומות הראשונים בהיבט של נתח שוק עולמי.

מוצר הדגל של החברה הוא קישוריות ה-IP. D-Link מובילה גלובלית באספקת פתרונות של קישוריות רשת – כך עולה גם ממחקר הביצועים של גרטנר, שהציב את D-Link במקום השלישי העולמי, עם נתח שוק של כ-17%. בתחום ה-WLAN AP לשוק הבינוני/אנטרפרייז, D-link מוצבת כמובילת שוק עם נתח שוק של למעלה מ-45% (משלוחי יחידות AP).

אורן פרץ, מנהל מכירות ארצי באמטל, אומר כי: "D-Link היא מהחברות המובילות בעולם בתחומה, ואנו גאים להיות נציגיה בישראל. סט המוצרים שהיא מציעה הוא נרחב ומגוון, ובאיכות הגבוהה ביותר בשוק. שיתוף הפעולה עם D-Link יאפשר לנו לפתח את תפריט הפתרונות שלנו, ובסנכרון עם מוצרים אחרים, נוכל להציע ללקוחותינו פתרונות מלאים ויעילים יותר."

ערן שלומי, מנכ"ל D-Link ישראל, מוסיף כי "לאמטל ניסיון עשיר ויכולות מוכחות בתחום שיווק פתרונות טכנולוגים לעסקים בגדלים שונים. סל הפתרונות של אמטל הופך למקיף ואינטגרטיבי יותר עבור לקוחות החברה כעת עם הצטרפות D-Link. שיתוף פעולה זה יסייע לנו ביצירת קהלים ולקוחות חדשים ובהגברת הנוכחות שלנו בישראל".

דילוג לתוכן