אמזון צפויה להשיק טאבלט קינדל משופר תוך מספר חודשים

דיווח: ה-Kindle Fire החדש יהיה דק יותר, בעל מסך איכותי יותר ותהיה לו מצלמה פרונטאליתחברת אמזון צפויה להשיק בחודשים הקרובים גירסה משופרת של הטאבלט (מחשב הלוח) Kindle Fire, שיהיה דק יותר ועם מסך ברזולוציית HD , כך מדווח האתר AllthingsD, המצטט מקורות המקורבים לאמזון.

הקינדל החדש אמור להיות אלטרנטיבה ראויה לטאבלט של גוגל, הנקסוס 7, שהשוק באחרונה. כמו לנקסוס 7, גם לקינדל יהיה מסך בגודל של 7 אינטש והוא יתחדש גם במצלמה פרונטאלית. בהתחשב בתמחור האגריסיבי של הנקסוס 7 – 200 דולר (בארה"ב), נראה כי אמזון לא תעבור את רף המחיר הזה.

ההערכות בדבר השקה של קינדל משופר לא פוסקות באחרונה, ועובדה זו אינה מפתיעה. אמזון השיקה לפני חצי שנה את ה-Kindle Fire אולם הביקורות עליו היו כי הוא זול למדי – הן במחיר והן באיכות, ולכן הציפייה בשוק היא שענקית המכירות המקוונות תשיק בקרוב גירסה טובה יותר, הכוללת מסך ברזולוציה גבוהה יותר, השווה לזו של הנקסוס של גוגל.

שמועות בשוק הטאבלטים הלוהט כוללות גם הערכה כי אמזון תשיק בהמשך, כנראה לקראת חג המולד, טאבלט עם מסך בגודל 9.7 אינטש – זהה בגדולו למסך האייפד של אפל. מצד שני, ההערכה היא כי אייפד תשחרר בקרוב לשוק טאבלט קטן יותר וזול יותר, עם מסך בגודל של 7 אינטש, כדי להשיג דריסת רגל גם בפלח השוק של המכשירים הזולים יותר.

דילוג לתוכן