אמזון משיקה את משרדיה החדשים בתל אביב ואת Floor28

המשרדים החדשים כוללים את מתחם Floor28 ואת מתחם AWS Builders Space לתמיכה בצמיחה של סטארט-אפים ישראליים, ארגונים ולקוחות ממשלתיים באמצעות אירועים ממוקדי טכנולוגיה ופעילויות הדרכה

אמזון הכריזה על פתיחת המשרדים החדשים במגדלי שרונה בתל אביב לתמיכה בבסיס הלקוחות הגדל בישראל. המשרדים מאכלסים צוותים העובדים על Alexa Shopping, אמזון ווב סרוויס AWS, Prime Air ו-Annapurna Labs ובנוסף שוכן בו Floor28, מתחם ייעודי חדש שתוכנן במיוחד לארח אירועים של התעשייה, סדנאות ואת מתחם AWS Builders Space.

Floor28 ומתחם Space AWS Builders

Floor28 פתוח לכל הארגונים החל מסטארט-אפים, דרך חברות אנטרפרייז וגופי ממשלה, במטרה לאפשר להם לקבל ייעוץ ומומחיות הנדרשים לבנות ולהרחיב את ארגוניהם בקלות, תוך שימוש בשירותי הענן של אמזון ווב סרוויס AWS. Floor28 מאכלס גם את מתחם AWS Builders Space שתוכנן במיוחד לספק לסטארט-אפים בשלבים מוקדמים וליזמים את המשאבים הטכנולוגיים, הדרכה וחונכות על ידי ארכיטקטים של פתרונות מאמזון ווב סרוויס AWS וצוותים של מנהלי לקוחות, זאת באמצעות תכנית בת 10 שבועות של שהייה במקום. ב- AWS Builders Space יש מרחב עבודה משותף בקומה 28 המיועד לסטארט-אפים בשלבים מוקדמים כדי להאיץ את תהליך הבנייה של מוצר בר קיימא מינימלי מוכן לפריסה, ומאפשר לסייע לחברות מגובות הון סיכון להגיע לנקודת הציון הטכנולוגית הבאה שלהם או להשיק מוצר חדש. ניתן למצוא מידע נוסף על  Floor28ועל האירועים הקרובים כאן: https://floor28.co.il/

השקעה נמשכת בישראל

השקת המשרדים החדשים ומתחם Floor28 מתווספת להשקעה המתמשכת של אמזון בישראל. מאז שפתחה החברה את המשרד הישראלי בשנת 2014, כדי לתמוך בעסקי מחשוב הענן של אמזון ווב סרוויס AWS הגדלים בקצב מהיר, המשיכה החברה לצמוח בישראל וכיום היא מונה בלקוחותיה כמה מהחברות המצליחות ביותר בארץ כמו: אמדוקס, אפספלייר (AppsFlyer), פיבר (Fiverr), גט (Gett), אינוביד (Innovid), איירון סורס (ironSource), קלטורה (Kaltura), MobileODT, מוביט (Moovit), נטפים, שופרסל, סימילאר ווב (SimilarWeb) ו-Wix. בשנת 2014 אמזון הקימה גם היא נוכחות בישראל של מרכז מחקר ופיתוח ושנה לאחר מכן אמזון ווב סרוויס AWS הרחיבה את נוכחותה בארץ עם הרכישה של Annapurna Labs. ההתמקדות של ישראל במחקר ופיתוח אפשרה לאמזון לחולל חדשנות במוצרים ובשירותים של החברה, כולל Prime Air, Alexa Shopping, כמו גם פיתוח טכנולוגיות מתקדמות בתחומי הרשת, האבטחה והאחסון עבור אמזון ווב סרוויס AWS.

עתיד בהיר בישראל

הראל יפהר, מנהל AWS ישראל: "מאז ימינו הראשונים תמיד התמקדנו בשאלה כיצד לסייע לעסקים הישראלים לצמוח ולשגשג. המשרדים החדשים שלנו הם צעד נוסף טבעי לאורך נתיב זה. הקמנו את Floor28 על בסיס משוב שקיבלנו מלקוחותינו בישראל. הם ביקשו מאיתנו הזדמנויות נוספות לעבוד עם מומחי טכנולוגיה של אמזון ושל אמזון ווב סרוויס AWS כדי לסייע לארגונים שלהם ליצור חדשנות ומעבר לענן. כחברה בעלת אובססיה ללקוח, שעובדת כדי לשמח את לקוחותינו, ההשקה של מתחם AWS Builders Space מסייעת לנו להיענות לבקשת הלקוחות, ולהמשיך לסייע לארגונים הישראלים במסלול שלהם להצלחה".

דילוג לתוכן