אמזון ווב סרוויסס (AWS) משחררת את מסד הנתונים אמזון אורורה

מסד נתונים חדש תואםMySQL מספק ביצועים וזמינות של מסדי נתונים  מסחרייםמהקצה העליון בעשירית העלות.

Alfresco, Earth Networks, ISCS, Nasdaq, PG&E, WeTransfer  Zumba, בין הלקוחות הרבים שמאמצים את אמזון אורורה.

 

אמזון ווב סרוויסס – (AWS) חברה של Amazon.com ,  הודיעה כי אמזון אורורה (Amazon Aurora), מנוע מסד נתונים תואםMySQL- המשלב את המהירות והזמינות של מסדי נתונים מסחריים מהקצה העליון, עם פשטות ויחס עלות-תועלת גבוה של מסדי נתונים בקוד פתוח, זמין עתה לכל הלקוחות.

יותר מ- 1000 לקוחותAWS , לרבות ארגונים גלובליים וחברות סטארט אפ ממגוון תחומים, השתתפו בהתנסות מקדימה במוצר, ונוכחו כי אמזון אורורה יכול לספק  ביצועים טובים עד פי חמישה  ממסד נתוני MySQL  טיפוסי, וזמינות טובה באותה מידה או רבה יותר בהשוואה למסדי נתונים מסחריים – וזאת בעשירית העלות. לקוחות אלה גם גילו כי לאמזון אורורה יש יכולת גידול, עמידות ואמינות הדרושות כדי להריץ את היישומים הארגוניים התובעניים ביותר, ויישומים בהיקפי האינטרנט – החל מיישומי אינטרנט של דברים (IOT) מאסיביים, ועד יישומים לאתרי מסחר אלקטרוני קריטיים.

כדי להתחיל לעבוד עם אמזון אורורה, בקרו ב: http://aws.amazon.com/rds/aurora.

היסטורית, לקוחות נאלצו לבחור בין יכולות קריטיות כמו ביצועים גבוהים וזמינות למשימות קריטיות, לבין מחיר סביר בעת בחירת פתרונות מסדי נתונים. עם אמזון אורורה, לקוחות מקבלים את הטוב בשני העולמות – הביצועים והזמינות של מסדי נתונים מסחריים ברמה הגבוהה ביותר, בעלות המיוחסת בדרך כלל למסדי נתונים בקוד פתוח.

אמזון אורורה, בעל עמידות וזמינות גבוהות, משכפל באופן אוטומטי נתונים ברחבי אזורי זמינות רבים של אמזון, ומגבה אוטומטית נתונים לשירות האחסון של אמזון (Amazon S3) , אשר נועד לעמידות של 99.999999999 אחוזים ללא פגיעה בביצועים. אמזון אורורה נועד לספק זמינות של יותר מ- 99.99 אחוזים, מאתר אוטומטית ומתאושש ממרבית נפילות מסד הנתונים בפחות מ- 60 שניות, ללא צורך להתאושש מקריסה או לבנות מחדש מטמוני (caches) מסד נתונים. אמזון אורורה עוקב ברציפות אחרי תקינות אינסטנציית מסד נתונים, ואם יש כשל, הוא יבצע באופן אוטומטי Failover לקריאת העתק, ללא אובדן נתונים. אמזון אורורה זמין עתה כמנוע מסד נתונים עבור שירות מסד הנתונים הטבלאי של אמזון באזורי ארה"ב  והאיחוד האירופי (אירלנד), ויתרחב לאזורים נוספים בחודשים הקרובים.

לקוחות Amazon RDS for MySQL  יכולים להסב בקלות מסדי נתונים MySQL קיימים  לאמזון אורורה בקליק אחד ב- AWS Management Console.

"כיום, מסדי נתונים מסחריים הנם יקרים, קנייניים, נעולים, ומגיעים עם תנאי רישוי מענישים, שלספקי מסדי נתונים אלה נוח להשתמש בהם," אמר ראג'ו גולבאני, סגן נשיא לשירותי מסדי נתונים ב- AWS. "זו הסיבה לכך שרק לעתים רחוקות אנו פוגשים ארגונים שלא מבקשים להימלט מפתרון מסד הנתונים המסחרי שלהם. עכשיו, עם אמזון אורורה, חברות יכולות לקבל לפחות אותן זמינות, עמידות ואבטחת מסדי נתונים ברמה מסחרית, תמורת עשירית מהעלות. "

דילוג לתוכן