אלקטל-לוסנט תטמיע את תוכנת התקשורת ראפורט (Rapport) בצ'יינה מובייל, ספקית התקשורת הגדולה בעולם

פתרון ה- IMS RAPPORT של אלקטל-לוסנט יאפשר אספקת שירותי VoLTE ו-VoWiFi ברשת הסלולרית הגדולה בעולם

פתרון ה- IMS RAPPORT מבוסס על פלטפורמת קלאודבנדשל אלקטל-לוסנט אשר מפותחת בישראל.

אלקטל-לוסנט תטמיע את תוכנת התקשורת ראפורט (Rapport) בצ'יינה מובייל, ספקית התקשורת הגדולה בעולם. ראפורט הנה פלטפורמה פתוחה ומבוססת תוכנה המאפשרת לארגונים גדולים וספקי שירות לספק שירותי תקשורת מתקדמים. הטמעתה תאפשר לצ'יינה מובייל לפשט ולממש שירותי וידאו, קול והודעות אל תוך פלטפורמה אחודה. כתוצאה מכך, צ'יינה מובייל תוכל להציע לראשונה בסין שירותי VoLTE (Voice over LTE) ב-high-definition ואף תסלול את הדרך להטמעת שירותי ענן עתידיים.

צ'יינה מוביל תפרוש את פלטפורמת ראפורט בתשעה מחוזות, כולל חלק מהמחוזות המאוכלסים בצפיפות יתרה ובעלי תמ"ג גבוה בסין כמו ג'יאנג-צו, ז'יז'אנג וכן בשנגחאי וצ'ונג-קויינג. הטמעת ראפורט תאפשר לענקית התקשורת מסין למנף את יכולות ה-APIותקשורת הרשת בזמן אמת (WebRTC) אשר מובנות בפלטפורמה, וליצור בעזרתן יישומים ושירותים חדשים שיאפשרו למנויים להתאים לעצמם את התצורה בה הם מתקשרים עם אחרים באמצעות וידאו, קול והודעות טקסט על גבי כל מכשיר קצה מקושר. השימוש ב-WebRTC מאפשר קישוריות פשוטה למימוש בין הטלפונים הסלולארים לבין יישומים שונים בסביבת האינטרנט

בנוסף, הפרישה תאפשר לצ'יינה מובייל להציע שירותים חדשים באמצעות קול על גבי Wi-Fi. בנוסף לשיפור והעשרת חוויית השימוש בכל שירותי ה-IP, VoLTEמאפשרלספקיות תקשורת לנייד את רשתות ה-3Gשלהן ל-LTEולהשתמש מחדש בספקטרום התדרים – ובכך לעמוד ביעדי תפעול והפחתת העלויות שלהן.

שלומי אנג'י, CTOאלקטל-לוסנט ישראל: "מערכת ראפורט פותחה כדי לפשט רשתות תקשורת עבור ספקיות תקשורת בכלל וסלולאר בפרט כמו פלאפון, סלקום, הוט מובייל, פרטנרואחרות. היא מאפשרת לארגונים וספקי שירות למצות את הפוטנציאל של תשתיות התקשורת, להפחית עלויות ולהגביר את היעילות והיצרנות – והטמעתה בצ'יינה מובייל מהווה דוגמה מובהקת לכך. ראפורט, המתבססת על פלטפורמת IMSבסביבת ענן (תודות לפלטפורמת הקלאודבנד שפותחה בישראל), מאפשרת אספקה קלה וחלקה של שירותי VoLTEבשילוב וידאו והודעות טקסט ומאפשרת למנויים לתקשר באיזו דרך שנוחה להם ואף לבחור בין מכשיר קצה נייד למכשיר קצה קבוע בגישת ה-One Number".

דילוג לתוכן