אלקטל-לוסנט ואקסנצ'ר כרתו ברית אסטרטגית: ישתפו פעולה באספקת פתרונות אולטרא פס רחב משולבים

אלקטל לוסנט ואקסנצ'ר כרתו ברית אסטרטגית, שמטרתה לסייע לספקי שירותי תקשורת וארגונים גדולים ליישם פתרונות אולטרא פס רחב משולבים. זאת במטרה לתת מענה לאתגרים של גידול בעלויות וצריכה מוגברת של תקשורת נתונים, כתוצאה מהביקוש הגבוה של לקוחות התקשורת הדיגיטליוארגונים גדולים ליישם פתרונות אולטרא פס רחב משולבים. זאת במטרה לתת מענה לאתגרים של גידול בעלויות וצריכה מוגברת של תקשורת נתונים, כתוצאה מהביקוש הגבוה של לקוחות התקשורת הדיגיטלית והאפליקציות.

במסגרת ההסכם הוקמה 'הקבוצה העסקית של אקסנצ'ר ואלקטל לוסנט', שתעסוק בפיתוח, תכנון, בנייה והרצה של הפתרונות. ההצעה הראשונית של הקבוצה ללקוחותיה, תכלול פתרונות של אופרציות שירות לקוחות לרשתות כל-IP, שיגבירו את נגישות הפס הרחב בתקשורת הניידת וישפרו את חווית המשתמש הדיגיטלית.

החברות יקדישו משאבים לפתרונות ושירותים המוענקים במשותף לשירות לקוחות, עבור מכשירים ניידים המבוססים על קו מוצרי Motive של אלקטל לוסנט, ולמציאת פתרונות לרשתות תקשורת ניידות בעלות Small Cell, תוך התמקדות בשילוב טכנולוגיה סלולרית עם WiFi, בין ספקי שירותי תקשורת לארגונים גדולים.

הקבוצה החדשה תוכל לספק ערך ייחודי ללקוחות, על ידי שילוב פלטפורמות ומוצרי תוכנה מובילים של אלקטל לוסנט המיועדים לרשתות IP, עם יכולות שילוב המערכות והטראנספורמציה של אקסנצ'ר. במקביל, אלקטל לוסנט תהיה ספק הטכנולוגיה המועדף עבור צרכי שירות הלקוחות של אקסנצ'ר, ועבור פתרונות ה-Small Cell שלה.

"לקוחות ועסקים מצפים שכל רשת המשרתת את פעילותם, תספק שירותים מתוחכמים התומכים במגוון רחב של מכשירים, בשילוב עם גישה מהירה ואמינה", אמר מישל קומבס, מנכ"ל אלקטל לוסנט. "שיתוף הפעולה שלנו עם אקסנצ'ר הינו אסטרטגי לצמיחה שלנו בעת שאנו פועלים לאפשר ללקוחותינו לספק את שירותיהם כך שיעמדו בציפיות אלה".

"אנו שמחים לעבוד עם אלקטל לוסנט כדי לסייע במימוש הביקוש הגובר לשירותי פס רחב על גבי רשתות תקשורת ניידות", אמר פייר נאנטרמה, יו"ר ומנכ"ל אקסנצ'ר. "שיתוף פעולה זה הינו תואם לאסטרטגיה שלנו לפעול בלב האקוסיסטם הדיגיטלי ולהגדיל את שירותי הרשת שלנו, כדי לאפשר לספקי שירותי תקשורת לעבור את הטראנספורמציה שהם זקוקים לה כדי לצמוח".

 

דילוג לתוכן