אלעד מערכות פיתחה את אפליקציית "ביקורופא LIVE" המאפשרת קבלת שירותים רפואיים Online

ביקורופא, חברה פרטית המובילה בישראל במתן שירותי רפואה ראשונית ודחופה השיקה לאחרונה את ביקורופא Live, אפליקציה חדשה המיועדת לציבור הרחב, אותה פיתחה אלעד מערכות. במסגרת הפרויקט שנערך במספר שלבים, יכול הציבור הרחב לשוחח עם רופאים מומחים ברפואת משפחה, רפואת ילדים אונליין ובמגוון רחב של תחומים (כגון אורטופדיה, קרדיולוגיה, כירורגיה ועוד) לצורך קבלת ייעוץ רפואי ומרשמים און-ליין ללא צורך להגיע למרפאה. היקף הפרויקט, שנמשך מספר חודשים ועלה לאוויר באוגוסט 2015, מוערך במאות אלפי שקלים.
הליבה של אפליקציית ביקורופא Live היא מערכת המאפשרת קבלת שירותים רפואיים כגון מרשמים וייעוץ רפואי על-ידי רופאי משפחה, ילדים ורופאים מומחים במקצועות עור, אורתופדיה, אף אוזן גרון ועוד ללא צורך בהגעה למרפאה ותחת מעקב וביקורת מקצועיים. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם למשתמשי IOS של אפל ואנדרואיד וכאפליקציית רשת.
כיצד עובדת האפליקציה?
כל מי שמעוניין לקבל שירות רפואי מקצועי, יכול להיכנס אל האפליקציה, להירשם תחילה כמטופל חדש ולאחר מכן להיכנס כמשתמש רשום עם שם משתמש וסיסמא. בשלב הראשון על המשתמשים למלא פרטים אישיים כגון: גיל, שם, גורם משלם (חברות ביטוח בהסדר או גוף פרטי) וכן לבחור שם משתמש וסיסמא. עם הכניסה למערכת ניתנת האפשרות לבחור את הרופא הרצוי, להחליט האם מדובר ברפואה ראשונית מיידית ולשוחח עם רופא ילדים, משפחה או לפנות אל רפואת מומחים. לאחר בחירת הטיפול, המשתמשים מתבקשים למלא שאלון רפואי לפני השיחה עם הרופא, להעלות קבצי בדיקות רלוונטיות במידה וקיימים ואף לבחור את הרופא הרצוי בהתאם לפרופיל האישי שלו, זמינותו ודירוגו.
"כעת, עם אפליקציית ביקורופא Live ניתן לחולל שינוי בתחום זה כפי שעולם המובייל חולל שינוי בתחומים אחרים. לא עוד קושי בקבלת מרשמים רפואיים מהמרפאה, וחוסר זמינות להתייעצות עם גורם מקצועי בתחום. בזכות שיתוף פעולה עם מומחי אלעד מערכות ומקצועיותם יצרנו אפליקציה חדשה בה יוכלו כלל הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאלים של ביקורופא, לקבל ייעוץ רפואי ומרשמים און-ליין ללא צורך להגיע למרפאה וליהנות מהטיפולים המוצעים: מתן רפואה ראשונית מידית עם רופא משפחה או רופא ילדים, ושיחה עם רופאים מומחים בתחומי אורתופדיה, אף אוזן גרון, נשים ועוד", מסבירה מיכל שיזף סמנכ"לית פיתוח עסקי בביקורופא.
לדברי איתי גרדי CTO באגף המובייל באלעד מערכות :"לאלעד מערכות ניסיון רב בתחום הדיגיטל ופיתוח אפליקציות. האפליקציה החדשה תאפשר ללקוחות ביקורופא המצפים לרמת שירות גבוהה ולחווית לקוח חיובית, לבצע מגוון פעולות אישיות באפליקציה וברמת אבטחה ומידע גבוהים. אנו שמחים שביקורופא בחרו בנו לתהליך הזה, ובטוחים כי יחדיו נוכל לספק ללקוחותיהם את השירות הפשוט והנוח ביותר שיעמוד בעקרונות אותם הציבו לעצמם".

דילוג לתוכן