אלעד מערכות נכנסת לתחום המסחר האלקטרוני: מודיעה היום על רכישת הסטארטאפ הישראלי Fisha

·         חברת פישה עומדת מאחורי פיתוח אתרי רשת שופרסל, אמריקן אאוטלט ואחרים

·         היקף העסקה מוערך במליוני דולרים

·         עובדי החברה ישתלבו כעובדי אלעד

 

אלעד מערכות (Elad Group) מודיעה הבוקר (ה') על השלמת רכישת הסטארטאפ הישראלי "פישה" (Fisha), המתמחה בפיתוח ויישום מערכות מסחר אלקטרוני והינו השותף הרשמי הראשון של מג'נטו בישראל. חברת פישה פיתחה לאחרונה את אתר הרכישות מחול של חברת שופרסל המתחרה ב-eBay ואמזון.

 

רכישה זו מתווספת לסל פתרונות רחב של אלעד בתחום הדיגיטל וה Customer Engagement והופכת את אלעד מערכות לחברה מובילה בתחום. הרכישה תאפשר לאלעד מערכות לחדור לתחום המסחר האלקטרוני, ולהציע ללקוחותיה הקמה, ליווי, תחזוקה והגדלת המכירות של אתרי e-commerce מורכבים בפלטפורמת מג'נטו באינטגרציה מובנית למערכות הארגון, מערכות PIM ולאתרי המכר המובילים בעולם, ביניהם Amazon ובהמשך השנה ל- eBay.

 

חברת הסטארטאפ הישראלית פישה (Fisha)  הוקמה ב-2013, על ידי גיא פישר, ומתמחה בבניה של אתרי e-commerce. Fisha משרתת מגוון לקוחות בישראל, בארה"ב ובאוסטרליה. בין לקוחות החברה ניתן למנות את שופרסל, ורדינון נעמן, אפרודיטה, גוטקס, אל על, מגנוליה, story, פאפאיה, נעלי אלדו, שטראוס מים, ארכה, צ'מפיון מוטורס, קפה עלית ועוד.  עובדי החברה ישתלבו כעובדי אלעד מערכות.

 

לדברי רונית אטד מנכלית אלעד מערכות: "תחום המסחר האלקטרוני הולך ומתעצם בקצב אקספוננציאלי בעולם כולו וגם בישראל. חברת המחקר גרטנר מצאה כי פלטפורמות המסחר האלקטרוני צפויות לגדול עד ל-2022 ב- 15.5%. אנו מאמינים כי הודות לטכנולוגיה ולמומחיות שפיתחה Fisha, תבסס אלעד את מעמדה גם בפלטפורמות המסחר האלקטרוני, לצד יתר הפלטפורמות בהן פועלת בהצלחה מזה שנים רבות בארץ ובעולם".

 

לדברי גיא פישר מנכל Fisha – "בשנים האחרונות הצטרפו לזירת המסחר האלקטרוני שחקניות ישראליות רבות, קטנות וגדולות. חברת Fisha מתמחה בהתאמת פתרונות ייחודיים יצירתיים המאפשרים דרכי מסחר חדשות ופעילות עסקית ענפה, החיבור עם אלעד מערכות יאפשר לנו להתקדם מהר ולהפוך את האתגרים החדשים שלנו לפתרונות נוספים עבור מגוון גדול של לקוחות בארץ ובחו״ל״.

דילוג לתוכן