אלעד מערכות נבחרה כמובילה בתחום ה-CRM על ידי חברת האנליטיקה STKI

אלעד מערכות המתמחה בפיתוח, יישום והטמעה של מגוון טכנולוגיות מתקדמות בארגונים, נבחרה על ידי חברת האנליטיקה הישראלית של ד"ר ג'ימי שוורצקוף, STKI, כמובילה בתחום ה CRM ו-XRM. אלעד מערכות היא המיישמת המובילה בישראל של פתרון ה-CRM של מייקרוסופט, Dynamics CRM, המאפשר לארגונים לקבל תמונה מלאה על לקוחותיו ולחזק את מערך שירות הלקוחות לאורך זמן.

STKI היא חברת האנליטיקה והמחקר המובילה בישראל. החברה, שהוקמה בשנת 1992, מפרסת בכל שנה דו"ח המפרט את החברות ההייטק וה-IT המובילות במגוון רחב של תחומים כולל אבטחת מידע, מיקור חוץ, ניהול ביצועים ועוד.

אופיר בר און, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי אלעד מערכות: "אנחנו שמחים שגוף מכובד כמו STKI מכיר בהצלחה של אלעד מערכות בתחום ה-CRM. הבחירה בנו כמובילים בשוק ה CRM מציגה את ההצלחה וההתקדמות שנעשתה בתחום זה ועל כך יעידו לקוחותינו הרבים. אלעד מערכות היא שותפה בכירה של ענקית התוכנה מיקרוסופט כבר שנים רבות ומובילה את תחום ה-CRM בזכות הפתרון Microsoft Dynamics CRM. מיקרוסופט הכירה ברמת המקצועיות והאיכות שאנחנו מספקים לשוק הישראלי ובחרה באלעד מערכות פעם שביעית ברציפות ל-Dynamics President's Club, מועדון השותפים היוקרתי של החברה."

 

דילוג לתוכן