אלי שקד מונה כמנהל הפעילות של VMware ישראל

אבי יושי קודם לתפקיד מנהל מערכות עבור אזור המזרח התיכון

חברת VMware, המובילה הגלובלית בתשתיות ענן וניידות עסקית, מכריזה על המינוי של אלי שקד כמנהל הפעילות בישראל. אלי יהיה אחראי ליישום והנעה של הצמיחה והפיתוח של החברה בארץ, בתקופה בה ארגונים שואפים לפשט ולהאיץ את השינויים הדיגיטליים שלהם, על מנת להישאר תחרותיים.

אלי מביא עמו כמעט שני עשורים של ניסיון בתעשיית ה-IT, בתפקידים ב-CA Technologies ובנטקום, אותם מילא לפני שהצטרף לחברת VMware ב-2011. הוא הצטרף לחברה תחילה כמנהל לקוחות אסטרטגי ולאחר מכן עבר להוביל את צוות המכירות הארגוני. במסגרת תפקיד זה היה אחראי על לקוחות מתחום הפיננסיים, המגזר הציבורי, מגזר הבריאות, ההיי טק ולקוחות גלובליים הפועלים בישראל. בנוסף, מינתה VMware גם את אבי יושי כמנהל מערכות ראשי עבור אזור מזרח התיכון. יושי שימש קודם לכן כמנהל מערכות בכיר לנושא VMware NSX ב-VMware ישראל.

"המינוי של אלי ואבי מתרחש בתקופה בה חברת VMware צועדת ביחד עם לקוחותיה במסע לעבר הטרנספורמציה הדיגיטלית ", ציין שמוליק ענתבי, דירקטור אזורי בכיר לאזור המזרח התיכון בחברת VMware. "שניהם הראו הצלחה ניכרת בתפקידים הקודמים שלהם, וצברו את הניסיון הדרוש כדי להנחות לקוחות בשוק הבינלאומי ובשוק המקומי, באמצעות הבנה מקיפה של עולמות הווירטואליזציה, הניידות, האבטחה והענן. בהנחייתם וניהולם, תוכל VMware ישראל להמשיך את רקורד ההצלחה והמצוינות שלה".

דילוג לתוכן