אלי משה מונה לתפקיד מנכ"ל היטאצ'י דאטה סיסטמס ישראל

אלי משה, 46, מונה לתפקיד מנכ"ל היטאצ'י דאטה סיסטמס (HDS) בישראל, הסניף הישראלי של ענקית האחסון הבינלאומית.

אלי משה, 46, מונה לתפקיד מנכ"ל היטאצ'י דאטה סיסטמס (HDS) בישראל, הסניף הישראלי של ענקית האחסון הבינלאומית.

בתפקידו הקודם שימש משה כסמנכ"ל מכירות ללקוחות אנטרפרייז בחברת נטאפ, בה עבד כ- 8 שנים. בנטאפ זכה משה בתואר מנהל מכירות מצטיין, הוביל את הזכיה של נטאפ במכרז משרד הבטחון לפתרונות אחסון לתקופה של 5 שנים וניהל את השוק הטורקי. אלי הוא סא"ל (מיל.), אשר שירת כ- 17 שנים באגף התקשוב של צה"ל.

הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה של אוניברסיטת בר אילן ובעל תואר הנדסאי אלקטרוניקה.

היטאצ'י דאטה סיסטמס, הנמנית על תאגיד היטאצ'י הבינלאומי, מספקת טכנולוגיות מידע, שירותים ופתרונות המסייעים לחברות לשפר עלויות IT ולהיות גמישים. בין פתרונות החברה: וירטואליזציה מקצה לקצה, רפליקצית מידע, פתרונות ארכיון, ניהול אחסון הטרוגני, המשכיות עסקית, גיבוי ושחזור נתונים, הגברת ביצועים, הסבת מידע בין מאגרים, פתרונות תשתית בענן, ניהול מחזור חיים של מידע ועוד. ל- HDS למעלה מ- 6,300 עובדים ברחבי העולם והיא פעילה בלמעלה מ- 100 מדינות. פתרונות החברה מיושמים בארגונים המובילים בעולם, ובכלל זה יותר מ- 70% מחברות פורצ'ן 100 ויותר מ- 80% מחברות פורצ'ן גלובל 100.

הסניף הישראלי של HDS מעסיק כ- 25 אנשי שיווק, מכירות, שירות ותמיכה. HDS פועלת בישראל באמצעות רשת של שותפים עסקיים. בין לקוחות החברה בישראל נמנים ארגונים גדולים ומובילים במגוון מגזרים.

דילוג לתוכן