אלוט חתמה על שת"פ עם Lifeboat Distribution להגן על ארגונים וספקי אינטרנט בעזרת Secure Service Gateway של אלוט בצפון אמריקה

חברת ההפצה הצומחת במהירות תמכור את הפלטפורמה רבת השימושים של אלוט לטובת שירות לקוחות משופר עם נראות גבוהה יותר, בקרת מדיניות והפחתת התקפות DDoS

 

הוד השרון, ישראל, 17 ביולי, 2018 – אלוט תקשורת בע"מ (NASDAQ, TASE: ALLT), ספקית מובילה של פתרונות ניתוח רשת ואבטחה חדשניים לספקיות שירות ברחבי העולם, חתמה על הסכם עם חברת ההפצה Lifeboat Distribution  לאספקת פתרונות האבטחה Secure Service Gateway (SSG) של אלוט ללקוחותיה בקרב ארגונים וספקיות אינטרנט בצפון אמריקה. פתרון ה- SSG של אלוט כולל מודיעין רשת בזמן אמת, שליטה ביישומים, הגנה מפני התקפות DDoS, ופתרונות אבטחת רשת, תוך אספקת נראות של כלל התנועה ברשת ושיפור איכות השירות (QoS) וחוויית משתמש (QoE).

Lifeboat Distribution, הינו מפיץ בין לאומי בעל ערך מוסף, עם מכירות בהיקף של למעלה מ- 417 מיליון דולר ב- 2017, העוזר לספקים לגייס ולבנות פתרונות רשת בין לאומיים, להניע את הרשתות שלהם, ולייצר הכנסות נוספות המשלימות לערוצי המכירה הקיימים. החברה מתמחה ברשתות ובאבטחה כחלק מ-6 פתרונות ליבה מרכזיים והיא עובדת עם למעלה מ- 250 ספקים. פתרון ה- SSG של אלוט זמין לשותפי Lifeboat וללקוחות החברה היום.

"אנו מביאים את הנראות, השליטה ופתרונות האבטחה של אלוט לשוק הצפון אמריקאי כדי לסייע במלחמה ובגידול באיומי הסייבר, לרבות התקפות DDoS", אמר בריאן גילברסטון, סגן נשיא ומנכ"ל Lifeboat Distribution. "צפון אמריקה ידועה לשמצה במשיכת עברייני סייבר ועד היום מהווה מטרה מרכזית. אלוט הוכיחה עצמה כמובילה עולמית בתחום זה, ולפתרון ה- SSG שלה פוטנציאל אדיר בשוק זה, להגנה טובה יותר על לקוחותינו ושותפינו בקרב ארגונים וספקי אינטרנט, תוך האפשרות לתת להם הזדמנות להגדיל את ההכנסות".

מאפייני ה- SSG של אלוט כוללים:

·         חשיפה מלאה ושליטה, תוך שימוש בניתור תנועה, מבוסס יישומים, בזמן אמת ואנליזה לאספקת זמן אמת ביישום מבוסס תנועה ניטור וניתוח כדי לספק מידת נראות ברמת היישום.

·         אבטחת רשת מתקדמת, המזהה תוכנות זדוניות, פישינג ואיומי רשת אחרים לפני שהם פוגעים בביצועי היישומים ובפריון המשתמש.

·         הגנת DDoS חזקה המשלבת ניהול תעבורה מבוסס אפליקציות עם מנוע הגנה התנהגותי מפני התקפות DDoS המספק זיהוי חריגות תדיר.

"הקשר שלנו עם Lifeboat מתוזמן היטב – פשע סייבר מהווה כיום אחד מהפשעים הפיננסיים הגדולים בעולם", אמר אביאל סיוון, סמנכ"ל פיתוח ותפעול ערוצי מכירה באלוט. "ככל שעולה התלות בקישוריות, כך יחמירו פשעי הסייבר. טכנולוגיית ה- DPI של אלוט, מאפשרת הגנה עוצמתית כנגד איומי ה- DDoS המתפתחים במהירות מציעה רמה חדשה של מודיעין רוחב פס, ומאפשרת לספקים הזדמנות לשפר את יכולות ההגנה שלהם ואת חוויית הלקוח הכללית".

דילוג לתוכן