אלווריון הישראלית רוכשת את ווייביון הישראלית בכ-30 מיליון דולר

ערן גורב, נשיא ומנכ"ל אלווריון: "ווייביון היא הבחירה הטבעית ליישום השלב הבא באסטרטגיה שלנו, מכיוון שהצוות בה בנוי ממומחי WiFi בעלי נסיון רב, ויכולת לצפות את תפקידו של ה-WiFi בפתרון חלק מבעיות הקיבולת והכיסוי הקשות ביותר" 
ווייביון, החברה הנרכשת, רשמה ב-12 החודשים שחלפו הכנסות של כ-16 מיליון דולר. עסקת הרכישה צפויה להיסגר לפני סוף 2011, וכפופה לתנאים מסויימים. אלווריון תממן את הרכישה באמצעות הלוואה של 30 מיליון דולר ל-3 שנים מבנק Silicon Valley. אלווריון צופה כי, לאחר הפחתת עלויות חד-פעמיות הקשורות ברכישה, תתרום העסקה לשורת הרווח Non-GAAP כבר במהלך הרבעון השני של 2012.
 
רכישה זו מסמנת אבן דרך נוספת ביישום תוכניתה האסטרטגית של אלווריון, לעבור ממיקוד בתחום פתרונות RAN מבוססי ה-WiMax למעצמת פתרונות פס רחב אלחוטיים בטכנולוגיות מרובות.
 
ערן גורב, נשיא ומנכ"ל אלווריון, אמר: הפתרונות של ווייביון מוכחים בשטח, ומהווים תוספת אידאלית לקו הפתרונות שלנו. ההיצע של ווייביון יאפשר לנו למנף את פעילותנו הגלובלית, בסיס הלקוחות הנרחב, ורשת השותפות שלנו. בנוסף, רכישה זו ממצבת את החברה בתחומים חדשים בעלי צמיחה חזקה, כמו תחום פיזור עומסי ה-WiFi.
 
"ווייביון היא הבחירה הטבעית לשם יישום השלב הבא באסטרטגיה שלנו, מכיוון שהצוות בה בנוי ממומחי WiFi בעלי נסיון רב, ויכולת לצפות את תפקיד ה-WiFi בפתרון חלק מבעיות הקיבולת והכיסוי הקשות ביותר. אנו מבינים את הצרכים של ספקיות התקשורת, והפלטפורמה של ווייביון תוכננה מיסודה על מנת לספק את רמת הביצועים והאמינות הנדרשת ליישומים המורכבים ביותר ברשתות פרטיות וציבוריות כאחד."
 
וויביון מספקת יישומי WiFi המיועדים לשטחים פתוחים באיזורים עירוניים ולא-עירוניים, ופתרונותיה פרוסים ביותר מ-75 מדינות. הטכנולוגיה של ווייביון מבוססת על תחנות בסיס בתקן n802.11 בתדרים 2.4 ג'יגה-הרץ, 5 ג'יגה-הרץ ו-700 מגה-הרץ. משרדי ההנהלה של החברה נמצאים ביקנעם, והיא בעלת שלוחות בארה"ב, ברזיל, מקסיקו, קולומביה, הודו, סין, פיליפינים, סינגפור, אפריקה ורוסיה.

דילוג לתוכן