אלבישיין אקדמי מציגה: מתכנתים חדשים נולדים

אלבישיין אקדמי- מערכת חינוך עכשווית למקצועות ההייטק, חוגגת את סיום קורס הדגל שלה (Coding Bootcamp) באירוע סיום חגיגי שייערך ב- WEWORK שרונה. מנהלי משאבי אנוש מחברות הייטק מובילות יוזמנו לצפות ולהתרשם מהפרויקטים של בוגרי הקורס, מתכנתים בדרגת ג'וניורים. במהלך הערב תיערך הרצאה מאת לירן קוצר, מייסד ומנכ"ל חברת Woo.io שיסביר לקהל על שיטות הגיוס המתאימות ביותר לשיטת היזמות רזה. האירוע פתוח להשתתפות הקהל הרחב ובחינם, אך כרוך בהרשמה מראש.
אלבישיין אקדמי, מערכת חינוך עכשווית למקצועות ההייטק, חוגגת את סיום קורס הדגל שלה- Coding Bootcamp, בערב שכולו תצוגת תכלית של כישרונות ויכולות. במהלך הערב, שייערך ב-WEWORK שרונה, יציגו הבוגרים את הפרויקטים שלהם בפני הקהל הרחב ובו גם מנהלי משאבי אנוש של חברות הייטק מובילות. אורח הכבוד של הערב, לירן קוצר, יזם סדרתי מתחום הגיוס ומשאבי האנוש, מייסד ומנכ"ל חברת Woo.io – פלטפורמה המייצרת התאמה מירבית בין מועמדים להעסקה למקום העבודה הבא שלהם, יסביר לאורחים על החשיבות של גיוס נכון בעולם היזמות הרזה.
האירוע יפתח בשעה 19:00 בהסבר קצר מאת אלבישיין אקדמי על הקורסים שהמערכת מציעה על מנת לשלב עובדים חדשים המעוניינים ללמוד ולהתפתח במקצועות הדרושים ביותר בענף ההייטק בישראל. לאחר מכן, יציגו הבוגרים הטריים של המחזור ה-4 של קורס התכנות Coding Bootcamp, את פרויקטי הסיום שלהם, בהם פרויקטים אמיתיים של חברות ואף יוזמות אישיות שפותחו במהלך הקורס. בפעם הראשונה יצטרכו הבוגרים להרצות על היוזמות שלהם בפני הקהל הרחב שיכלול בתוכו גם אנשי מקצוע מובילים מתעשיית ההייטק ומגייסים מחברות מובילות. אורח הערב הוא מנכ"ל חברת Woo.io לירן קוצר, יזם בעל ניסיון רב בתחום גיוסי כח האדם ומשאבי האנוש שיפרט על הדרכים הנכונות לגייס את הכישרונות המתאימים לחברות ולסטארטאפים, בצורה היעילה ביותר לעשות זאת. האירוע פתוח להשתתפות הקהל הרחב ובחינם אך כרוך בהרשמה מראש.
אירוע הסיום של קורס Coding Bootcamp יערך ביום רביעי, 10.5 בשעה 19:00 ב-WEWORK שרונה, רחוב קלמן מגן 2 ת"א. הכניסה היא חינם אך מותנית בהרשמה מראש. לפרטים נוספים ולהרשמה: https://elevationacademy.splashthat.com/

דילוג לתוכן