אישור CE לסדרת הדפיברילטורים וקוצבי הלב Ilivia-Intica של ביוטרוניק המצויידים בטכנולוגיית MRI AutoDetect

קו המוצרים מגיע כשהוא מצוייד בטכנולוגיית ProMRI המאפשרת לחולים המושתלים לעבור סריקות MRI ללא חשש, כמו גם בטכנולוגיית MRI AutoDetect המאפשרת לרופא להפעיל ׳חלון זמן׳, במהלכו כל פונקציות המכשיר פועלות כרגיל, עד רגע הבדיקה ואז המכשיר עובר אוטומטית למצב בדיקה.

קו מוצרי ה-Ilivia-Intica של ביוטרוניק, הכולל דפיברילטורים (ICD – דפיברילטור אוטומטי מושתל) ומערכות מכשירי קוצבי לב CRT-D (מכשירי רה-סינכרוניזציה לבבית משולב עם דפיברילטור), קיבל אישור CE – הישג גלובלי משמעותי שיקל על חולי לב בביצוע בדיקות MRI. חברת ביוטרוניק, היא מהיצרניות המובילות בעולם בפיתוח, ייצור ושיווק מכשירים רפואיים לבביים.

קו המוצרים מגיע כשהוא מצויד בטכנולוגיית ProMRI המאפשרת לחולים המושתלים לעבור סריקות MRI ללא חשש, בהווה ובעתיד, כמו גם בטכנולוגיית MRI AutoDetect.

סריקות ה-MRI מספקות לעתים נתונים מצילי חיים שלא ניתן לקבלם בביצוע צילומי רנטגן רגילים או בסריקות CT. כיום, כאשר חולה מושתל מכשיר לבבי צריך לעבור בדיקת MRI על הקרדיולוג לתכנת מחדש את המכשיר על מנת להתאימו לסביבת MRI עד לסיום הבדיקה החשובה. עם סיומה יש צורך להפעיל מחדש את המערכת על מנת להחזירה לתכנות המקורי. תכונת ה-MRI AutoDetect מאפשרת לרופא להפעיל ׳חלון זמן׳ (עד 14 ימים) במהלכם כל פונקציות המכשיר פועלות כרגיל עד רגע הבדיקה ורק כאשר נכנס המטופל לסריקת ה- MRI המכשיר עובר אוטומטית למצב בדיקה. עם סיום הסריקה, המערכת חוזרת אוטומטית לפעילות מלאה ללא צורך בהתערבות רופא. מיד אחרי הבדיקה, הקרדיולוג אף מקבל באמצעות מערכת הניטור מרחוק- BIOTRONIK Home Monitoring מידע מלא על המהלך כולו.

דילוג לתוכן