אירוע Tech-Ed 2010 בהשתתפות 3,000 איש נפתח

אירוע Tech-Ed 2010 נפתח היום באילת בפני 3,000 משתתפים בהם מנהלים, מומחי מחשוב ומפתחי תוכנה מחברות ההיי-טק המובילות וכ-700 הארגונים המובילים במשק.האירוע, שיימשך שלושה ימים, צפוי להיות מהגדולים והחשובים שקיימה מיקרוסופט בישראל. בכנס השקיעה מיקרוסופט למעלה מ-10 מיליון שקלים והוא יכלול השקה של מוצרים חדשים, חשיפת טכנולוגיות חדשות והצגת מפת דרכים טכנולוגית עתידית.

 
השנה יתמקד האירוע בהצגת פתרונות הענן של מיקרוסופט למגזר הארגוני והעסקי, עם בדגש על תשתיות המחשוב בענן Windows Azure, חבילת היישומים המקוונת Office 365 ופתרונות ענן פרטי ארגוניים. כמו כן, תציג מיקרוסופט סטטוס של אימוץ  מערכת ההפעלה Windows 7, חבילות היישומים Office 2010 ו-SharePoint 2010. באירוע תשיק מיקרוסופט את פתרון התקשורת והטלפוניה הארגונית Lync 2010, דור חדש של תקשורת ארגונית אחודה שמחבר לראשונה בצורה מלאה את עולמות התוכנה והטלפוניה, ומייתר את הצורך בשימוש במרכזיה ארגונית.
 
לאירוע באילת הגיעה משלחת של כ-20 בכירים במיקרוסופט העולמית שישתתפו כמרצים במסלולים השונים, ובראשם ג'ייסון זנדר, סגן נשיא במיקרוסופט העולמית האחראי על תחום פלטפורמת הפיתוח Visual Studio והחיבוריות שלה לפלטפורמת הענן; ונינו אוליבוטו, סגן נשיא במיקרוסופט EMEA האחראי על תחום לקוחות ושותפי האנטרפרייז.
 
דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל: "Tech-Ed 2010 יתמקד השנה "במיחשוב ענן" – המהפכה המרכזית שמתחוללת היום בתחום ההייטק ובטכנולוגיית המיחשוב. מיחשוב ענן פותח עולם חדש של אפשרויות ויכולות חדשות לתעשיית ההייטק הישראלית, החל מחברות סטרט-אפ ועד לחברות הגדולות ביותר. פרט לכך, אנו מתכוונים להציג טכנולוגיות חדשות שיעצבו את פני העולם העסקי בשנים הקרובות ויאפשרו ללקוחותינו לצמוח ולשגשג בסביבה גלובלית ותחרותית."
 
 
 
 
Take IT Higher – עושים Like  בפייסבוק
 
הסיסמה שנבחרה ללוות את האירוע השנה היא Take IT Higher. בכנס ייטלו חלק כ- 120 מרצים, מתוכם כ- 20 מרצים אורחים מחו"ל, שיתנו כ- 150 הרצאות ב- 15 מסלולים שונים. באמצעותם יציגו מיקרוסופט ושותפיה בפני אלפי המשתתפים את מפת הדרכים הטכנולוגית שלה לשנים הקרובות ואת אופני יישומה בקרב שותפי החברה והמגזר העסקי. במסגרת האירוע תקיים מיקרוסופט מסלול ייחודי למובילי הפיתוח בארץ, בהשתתפות כ-120 מנהלי הפיתוח של חברות ההיי-טק המובילות בארץ.
 
אתר טק-אד יעביר שידורים חיים של מליאות והרצאות מרכזיות ויאפשר לצופים בכל רחבי הארץ ליטול חלק באירוע מרחוק. בנוסף, השנה תתקיים פעילות דיגיטאלית ייחודית בשם "I like it",  שבמסגרתה כל אחד יוכל לשתף את החברים בפייסבוק בחוויות מ-Tech Ed בעזרת תג המבקר. השיתוף יתבצע על ידי "עמדות like" שיהיו מפוזרות במתחמי האירועים וההרצאות, שבאמצעותם משתתפי האירוע יוכלו לשתף  לחבריהם איזו הרצאות ופעילויות הם אהבו בכנס. המבקרים יוכלו גם להעלות תמונות מתויגות מהאירוע לעמוד הפייסבוק שלהם בעזרת מצלמה מיוחדת. כמו כן, לראשונה תופעל עמדת networking שתאפשר לשני משתתפים באירוע בהעברת כרטיס להפוך להיות חברים בפייסבוק.
 
היערכות לוגיסטית: 660 טון ציוד במות, 0100 מ"ר של מסכי הקרנה
Tech Ed הוא גם אחד המבצעים הלוגיסטיים הגדולים ביותר שמתבצעים בישראל. 3,000 המשתתפים יתאכסנו ב-11 בתי מלון, עם למעלה מ-1,600 חדרי מלון שנשכרו. רוב האורחים יגיעו ממרכז הארץ ברכבת אווירית של כ- 50 טיסות. יחד עם זאת, גם פקקים ייתכנו בדרך לאילת ובמהלך האירוע באילת, שכן גם השנה העדיפו מאות משתתפים לעשות את דרכם לאילת ברכב.
ההרצאות יתקיימו במקביל ב- 18 אולמות. לצורך ההרצאות ואירועי הבידור שיתקיימו בערבים הורדו לאילת 0100 מ"ר של מסכי הקרנה וכ-660 טון של ציוד במות.

 
תשתיות המחשוב של האירוע שהקימה מיקרוסופט כוללות הקמה של ענן פרטי ייעודי לאירוע שכולל דטה סנטר מרכזי וחיבור של כול מרכזי ההרצאות והפעילויות לאותו דטה סנטר. לצורך הקמת התשתיות הובילה מיקרוסופט לאילת: ארון של 32 שרתי להב, שכולל 1.2TB סה"כ זיכרון ו-20TB נפח אחסון לטובת 300 השרתים הווירטואליים שנפרסים באירוע. כמו כן, ציוד החומרה הנוסף כולל 22 מחשבים נייחים, 58 מחשבים ניידים, 70 מתגי תקשורת ו-18 נתבים. כמו כן הוקם קו אינטרנט ברוחב פס של 200 מגה בייט שיקשר את אלפי המשתתפים לאינטרנט, וכיסוי של 70,000 מ"ר אינטרנט אלחוטי.
מספר השותפים העסקיים שנוטל חלק באירוע מגיע השנה ל-42 חברות: שותפי פלטינה, זהב, כסף וארד. השותפים מהווים חלק פעיל מהאירוע ומשתתפים כמרצים במסלולים השונים וכן הקימו ביתני הדגמות לטכנולוגיות המרכזיות שייחשפו בכנס.

דילוג לתוכן