אירוע הסטארט-אפים של השנה – 17 במרץ 2016 בתל אביב

(CBS (Connecting Business Start-Up תארח, לראשונה בישראל, את קהילת החלוצים העולמית, Global Pioneers ותעניק לעשרות סטארט-אפים, מישראל ומחו"ל, הזדמנות להציג ולחשוף את רעיונותיהם בתל-אביב, ב-17 במרץ, 2016. הפסטיבל, שמתקיים מזה כעשור ב-55 מדינות שונות בעולם, יתקיים, כאמור לעיל, לראשונה בישראל.
האירוע תוכנן כדי לחבר ולקשר ישירות בין משקיעים ובכירים בתעשיה לבין חברות הסטארט-אפ והאקסלרטורים הפועלים בישראל. לפסטיבל יגיעו רבים מבכירי התעשייה, הן מישראל והן מחו"ל, כדי לפגוש מקרוב רעיונות חדשים ולעזור להם לעשות את הצעד הבא בדרך להצלחה. בין חברי וועדת ההיגוי וצוות השופטים בתחרות נמנה גם שלומי קוארטלר, מנכ"ל דל ישראל.

בנוסף למפגש בין סטארט-אפים ומשקיעים מהתעשייה, יתקיימו פאנלים שידונו בנושאים שונים, ביניהם: נשים יזמיות, כיצד מגדילים את אחוז הסטארט-אפים המצליחים, מה נדרש כדי להקים סטארט-אפ, תחרות בין סטארט-אפים, "ספיד דט" בינם לבין משקיעים פוטנציאליים חשיפת הרעיונות של היזמים, התייעצויות מקצועיות והכוונה לצעד הבא מבעלי ניסיון ומביני עניין.
היזם והמשקיע, עמוס טלמור, אומר: "הפסטיבל שבו CBS מארחת את תחרות הסטארט-אפים של Global Pioneers בישראל, שונה משלל אירועי הסטארט-אפים שאנו מכירים בשל הערך המוסף הרב שתקנה להם החשיפה הבינלאומית. כל סטארט-אפ יודע כי החשיפה לשווקים בינלאומיים הינה אתגר עצום שהוא בבחינת לחיות או לחדול. העובדה שלחברות המשתתפות תהייה האפשרות להיחשף אל מחוץ לגבולות המדינה צריכה להמריץ אותם להגיע לשם".
חשוב לציין כי הסטארט-אפ הזוכה בתחרות יוזמן להשתתף באירוע השנתי שמקיימת Global Pioneers בוינה. שם יתחרה מול סטארט-אפים שהגיעו מרחבי הגלובוס. הזוכה הסופי אף יזכה ב-100,000 אירו.

בתום התחרות, שתתקיים בנוכחותו של המדען הראשי, תתקיים מסיבת קונספט נוצצת ורעשנית, שתנוהל ע"י מועדון "החתול והכלב", אל תוך הלילה.

נדגיש כי לא מדובר ב'עוד' אירוע סטארט-אפים, אלא בבמה אמיתית להיחשף ליזמים ולמשקיעים, גם מחוץ לישראל. האירוע פתוח לסטארט-אפים המצויים ב-Early Stage. את הקריטריונים המלאים, כמו גם הרשמה, ניתן לעשות בקישור:

http://i-hls.com/events/pioneer/

ההרשמה לקהל חופשית, אך מותנית ברישום מראש.

 

דילוג לתוכן