אירוע המשווקים השנתי של קומסקיור בהשתתפות נציג מחברת ESET העולמית.

חברת קומסקיור, נציגת ESET בישראל, קיימה אתמול את אירוע המשווקים השנתי שלה בהשתתפות נציג מחברת ESET העולמית.חברת קומסקיור, הנציגה הבלעדית של חברת ESET בישראל, קיימה אתמול את אירוע המשווקים השנתי שלה בהשתתפות רנדי אברמס, דירקטור לחינוך טכנולוגי בחברת ESET העולמית. באירוע, שהתקיים אתמול בבית ציוני אמריקה בתל אביב, נכחו מעל 130 משווקים של תוכנות אבטחת המידע שלESET  מכל רחבי הארץ.
את האירוע פתח רונן מואס, מנכ"ל חברת קומסקיור, בסקירה על המוצרים והחידושים האחרונים מבית ESET למגזר ה SMB ששוחררו במהלך השנה האחרונה ביניהם הגרסאות החדשות של האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security והמשיך בסקירה על המוצרים שישוחררו מאוחר יותר השנה, בניהם הגנת שרתי דואר של מייקרוסופט, וחבילת האבטחה למכשירים ניידים ESET Mobile Security, כולל פיתוחים נוספים במערך המכירה והשירות למשווקים: הקמת מאגר מידע בעברית, שימוש במערכת מידע לרישום עסקאות ועוד.
בחלקו השני של האירוע קיבלו משווקי ESET בישראל הרצאה בנושא הטכנולוגיה האוריסטית (Heuristics) לגילוי מזיקים מפי רנדי אברמס, הדירקטור לחינוך טכנולוגי של חברת ESET המבקר בימים אלה בישראל. בהרצאתו, המחיש אברמס את דרך הפעולה וחשיבותה של ההגנה ההאוריסטית ואיך ESET משתמשת בטכנולוגיה הזו במוצרי אבטחת המידע שלה.
בתמונות:

תמונה 1: רונן מואס, מנכ"ל קומסקיור, נותן סקירה על החידושים בממשק הניהול.

 
תמונה 2: רנדי אברמס, דירקטור לחינוך טכנולוגי בחברת ESET נותן הרצאה על הטכנולוגיה ההאוריסטית.

דילוג לתוכן