אירוע הטכנולוגיה "בינת אקספו" התקיים בהשתתפות 4,500 איש

בינת הודיעה על הקמת דטה סנטר חדש בירושלים
משיקה שירותי הגנת סייבר חדשים
בינת תקשורת הודיעה באירוע "בינת אקספו 2016" על הקמת דטה סנטר חדש בירושלים. הדטה סנטר החדש יוקם כחלק מפרויקט הבנייה במתחם הר החוצבים של מגדל רד ירושלים בן 27 קומות – מתוכם 17 קומות עיליות ו-10 קומות תת קרקעיות. הדטה סנטר החדש יוקם בעומק של 10 קומות מתחת לפני הקרקע, היקפו יעמוד על אלפי מ"ר, ובנייתו צפויה להסתיים בשנת 2019. הדטה סנטר מיועד לספק שירותי אירוח וגיבוי למרכזי מחשוב של המגזר הארגוני ולהרחבה של שירותי הענן אותם מספקת בינת. היקף ההשקעה המתוכנן בהקמת הדטה סנטר החדש נאמד בעשרות מיליוני שקלים.
הדטה סנטר החדש יצטרף לדטה סנטר אותו השיקה בינת שנה שעברה בהר החוצבים, שגודלו 1,700 מ"ר. הדטה סנטר משמש לאירוח מערכי מחשוב ארגוניים ותומך בענן של בינת – פלטפורמת מחשוב הענן Bynet Agility Cloud, ופלטפורמת התקשורת בענן של בינת Bynet Cloud Collaboration.
אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים, מסר כי "ההכרזה על הדטה סנטר החדש בירושלים היא חלק מתוכנית רב שנתית, שמטרתה לענות על הביקוש – הן לפתרונות האירוח אותם אנו מציעים, והן לפלטפורמת הענן שהקמנו. הצורך במתקני אירוח מתקדמים ומאובטחים הולך וגדל, נפחי המידע שהולכים ונאגרים גדלים בקצב שלא הכרנו בעבר, ומעבר לכך הצורך בשירותים גדל. כול אלה מניעים אותנו להמשיך בתכנית הרב שנתית להקמת מתקנים ברמה הגבוהה ביותר בארץ, להבטיח את המידע והשירותים המסופקים בהם, ולהרחיב את התמיכה לא רק בחצרות הלקוח, אלא גם במתקני החברה."
השקת שירותי אבטחת מידע והגנת סייבר
בנוסף, השיקה בינת באירוע שירותים מנוהלים לאבטחת מידע והגנת סייבר חדשים – Bynet Cyber Dome. השירותים החדשים מאפשרים להוציא מחוץ לארגון את האחריות על כלל צרכי אבטחת המידע, והם כוללים אינטגרציה של מגוון פתרונות מתקדמים להגנת סייבר המנוהלים על ידי מומחי בינת. בנוסף, השירותים החדשים כוללים גם הפעלה של חמ"ל לאיתור ומניעה של מתקפות סייבר, שיהיה ערוך לספק מענה הן באתר הלקוח, והן במענה בזמן אמת מרחוק. הפתרון כולל פריסה של Cyber Sensors ברשת הארגון לגילוי ומניעה מיידיים, ופעילות פרו-אקטיבית לשיפור החסינות הארגונית למתקפות.
למעלה מ-4,500 מבקרים
ההכרזות התבצעו בפתיחתו של אירוע הטכנולוגיה "בינת אקספו 2016", במרכז הירידים בתל אביב, בהשתתפות של יותר מ-4,500 איש, בהם בכירי תעשיית הטכנולוגיה וה-IT בישראל. באירוע מציגות 80 חברות טכנולוגיה מהארץ ומהעולם סדרה של חידושים בתחומי המחשוב, התקשורת, הניידות והסייבר. בשטח המשתרע על פני יותר מ-6,000 מ"ר מתקיימת תערוכת ענק הכוללת למעלה מ-140 ביתנים, המכילים הדגמות חיות של טכנולוגיות, מוצרים ופתרונות חדשים למגזר הארגוני. אירוע "בינת אקספו" מתקיים זו שנה 13 ברציפות על ידי בינת תקשורת מחשבים, החברה הגדולה והוותיקה בקבוצת בינת, המעסיקה כיום למעלה מ-1,000 עובדים עם היקף מכירות שנתי הנאמד בכ-1.1 מיליארד שקלים.
אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים, אמר כי "אירוע בינת אקספו הפך למסורת. מדובר באירוע המייצר נקודת ממשק ייחודית בין ספקיות הטכנולוגיה המובילות בארץ ובעולם לבין הלקוחות העסקיים בישראל".

דילוג לתוכן