אירוע הדגל של גוגל למפתחים ולקהילת ה-IT חוזר לישראל ב-25 במאי

כנס 2016 Google Cloud Platform NEXT
יציג את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענן

מנהלי Google Cloud Platform שיגיעו לכנס: קארל שכטר, סגן נשיא, מנהל הפעילות העסקית הגלובלית של פלטפורמת הענן; מיילס וורד, ראש חטיבת פתרונות הענן הגלובלית; ברק רגב מנהל פעילות GCP ב-EMEA
הכנס, הצפוי לארח יותר מ 1,500 איש, כולל שלושה מסלולי תוכן ותערוכה שתכלול, בין היתר: סיור 3600 בטכנולוגיית VR במרכז נתונים מתקדם של גוגל; הדגמת ניתוח רגשות בתמונה – שירות המבוסס על טכנולוגית רשתות נוירוניות ועוד

גוגל תקיים בישראל, זו הפעם השנייה, את כנס Google Cloud Platform Next 2016, שבו תציג את הדור הבא של טכנולוגיות גוגל בתחום מחשוב הענן. הכנס יתקיים ב-25 במאי בגני התערוכה בתל אביב (ביתן 2 החדש), בין השעות 08:00 עד 17:00. כנס Next מאפשר למפתחים ולמקצועני IT ללמוד על טכנולוגיות הענן של גוגל ואף להתנסות בהן באופן חווייתי, במסגרת התערוכה ובסדנאות טכניות. בכנס צפויים להשתתף יותר מ-1,500 איש הנמנים על קהיליית הסטארטאפים, המגזר העסקי והארגוני.
לרגל הכנס יגיעו לישראל כ-20 מומחים מגוגל, בהם בכירי GCP (Google Cloud Platform) אשר מתווים את האסטרטגיה העסקית והטכנולוגית של תשתית הענן של גוגל, ובהם: קארל שכטר (Carl Schachter) סגן נשיא ומנהל האופרציה העולמית של GCP, מיילס וורד (Miles Ward) העומד בראש חטיבת הפתרונות העולמית של GCP, וברק רגב, מנהל פעילות GCP באזור EMEA. בנוסף, יגיעו מאירופה ומארה"ב מומחים מתחום הפיתוח וניהול המוצר, לרבות צוותי הפיתוח והמכירות של GCP בישראל.
הכנס יכלול שלושה מסלולי תוכן מקבילים בתחומים: תשתית ותפעול, פיתוח אפליקציות, נתונים ואנליטיקס, עם 15 הרצאות שונות של מומחי גוגל ואף של לקוחות GCP.
במתחם התערוכה תתקיים הדמיה מיוחדת של סיור 3600 ב-Data center המאובטח של גוגל, באמצעות טכנולוגיית VR עם Google Cardboard. בנוסף, תיערך הדגמה של ניתוח רגשות בתמונה (sentiment analysis) – שירות חדשני הזמין למפתחים שמשתמשים בענן של גוגל באמצעות Cloud Vision API, המבוסס על טכנולוגית הרשתות הנוירוניות שאחראית בין היתר לאפליקציית החיפוש הידועה של גוגל.
שותפי GCP אשר יציגו בתערוכה: Cloudnow מקבוצת יעל, Redhat, emind, DoIT, CoolaData, Vision.bi, Fastly, Copera, Intel, Reblaze, Oracle-Ravello ו-More מקבוצת סלע.
למידע נוסף על הכנס והרשמה – https://cloudplatformonline.com/NEXT2016-TelAviv-schedule.html

דילוג לתוכן