אינפורמטיקה מובילה את ריבוע הקסם של גרטנר בתחום ה-Data Quality

זאת השנה העשירית ברציפות שאינפורמטיקה מדורגת ברביע המובילים בתחום זה
אינפורמטיקה, הספקית המובילה של פתרונות אינטגרצית נתונים המיוצגת בישראל בבלעדיות על ידי קבוצת אמן, נבחרה על ידי גרטנר כחברה הממוקמת במקום הראשון בריבוע הקסם ב-Data Quality Tools. אינפורמטיקה דורגה בראש רביע המובילים כספקית הטובה ביותר בתחום החזון ויכולת הביצוע.

על פי הדו"ח האחרון, אינפורמטיקה מובילה בתחומה בזכות אסטרטגיית המוצר המובילה שלה, המבוססת על פלטפורמת מידע חדשנית. הפתרון של אינפורמטיקה משתמש ב-Machine Learning ואנליטיקה מתקדמת כדי לצפות מראש ולהתכונן לתרחישים עתידיים רבים במגוון תחומים כגון IOT, ניתוחי ביג דאטה, Data Governance ועוד. בנוסף, היכולות של פתרון ה-Data Quality של אינפורמטיקה עונים על הדרישות של תפקידי מפתח בארגונים כגון מנתחי מידע (Data Analitycs) וכלכלנים תוך כדי שהם מספקים את העומק והסקלאביליות הנחוצים לעובדים הטכניים.

ינאי מילשטיין, מנהל פעילות אינפורמטיקה בקבוצת אמן: " לכאורה הדו"ח האחרון לא סיפק הפתעות, אינפורמטיקה ממשיכה להוביל את תחום ה-Data Quality, אך כל שנה גרטנר מוסיפה פרמטרים, דרישות ויכולות רבות הבונות את ציוני החברות. בשנתיים האחרונות גרטנר שמה דגש בעיקר עלBig Data בשל השונות הרבה בנותונים שמרביתם לא מובנים (Unstrachtured ). אנו שמחים שהשוק הישראלי מיישר קו עם העולם ומאמין בפתרונות איכות הנתונים של איפורמטקיה".

דילוג לתוכן