אינטרנט בינת הטמיעה מערכת תקשורת בעיריית ערד

חברת אינטרנט בינת, מקבוצת רד-בינת, הטמיעה מערכת תקשורת מקיפה בעיריית ערד. היקף הפרויקט מוערך בכ-300 אלף שקל.במסגרת הפרויקט הקימה אינטרנט בינת והטמיעה תשתית אינטרנט, חיבור מאובטח לעבודה מרחוק של עובדי העירייה, ומערכת ניהול קו PRI מתקדם לטלפוניה.

בנוסף, תספק אינטרנט בינת לעיריית ערד שירות Hosted Exchange מבית מיקרוסופט עבור היחידה לאיכות הסביבה באיזור הנגב המזרחי, המכילה כמות גדולה מאוד של מידע ופועלת מול גורמים רבים כולל משרדי ממשלה, רשויות מקומיות ומפעלים, תוך ניידות גבוהה של עובדים.

שירות ה- Hosted Exchange הוא פתרון מבוסס מיחשוב ענן, המספק ליחידה שרת דואר אלקטרוני ללא צורך ברכישה ותחזוקת שרת ייעודי.

אירית כהן, מנהלת מחשוב ותקשורת, עיריית ערד: "החלטנו לשדרג את מערכת התקשורת בעירייה ולאגד את כל מגוון שירותי התקשורת תחת קורת גג אחת, כדי להוזיל עלויות ולספק פתרונות גמישים במהירות יחסית. בנוסף, רצינו לאפשר לעובדי היחידה לאיכות הסביבה נגישות אמינה לדואר, יומן, אנשי קשר וקבצים, בכל עת ומכל מקום. שירות ה- Hosted Exchange שמספקת לנו אינטרנט בינת מאפשר לשדרג את תהליכי העבודה והשירות לאזרח, ללא צורך ברכישת חומרה ותוכנה. או בניהול וגיבוי שרת הדואר האלקטרוני."

שמוליק הבר, מנכ"ל אינטרנט בינת מקבוצת רד-בינת: "אנו שמחים על שיתוף פעולה ראשון זה עם עיריית ערד. כבר עכשיו אנחנו מקבלים דיווחים חיוביים מאוד לגבי התנסויות העובדים עם המערכת החדשה, כולל שיפור משמעותי בתקשורת הטלפוניה, ואנו בטוחים כי גם בעתיד יאפשרו שירותינו לעירייה להמשיך ולייעל את פעילותה."

דילוג לתוכן