אינטל תפיץ את מוצרי האבטחה של חברת ESET בלוחות האם של המחשבים הנייחים שלה

ESET מחזקת את מעמדה בשוק אבטחת המידע כמובילת-תעשיית האנטי וירוס על ידי שיתופי פעולה עם החברות המובילות בעולם המחשובחברת ESET, המובילה בתחום ההגנה הפרואקטיבית הודיעה היום שחברת אינטל תפיץ את תוכנות האבטחה של ESET בלוחות האם של אינטל למחשבים נייחים החל מהרבעון הראשון של 2010. בהתאם להסכם ההפצה, לוחות האם של אינטל יכללו תוכנת ניסיון ל 45 יום או רישיון לשנה לחבילת האבטחה ESET Smart Security. כמו כן, מוצרי ESET יופצו באופן בלעדי עם סדרת ה Intel Executive Series Boardויהיו פתרון האבטחה העיקרי של סדרת המדיה החדשה של אינטל ברחבי העולם.
 
"אנחנו שמחים להציע את התוכנות של ESET כיוון שאנחנו שואפים באופן תמידי לספק את הערך המוסף והאיכות הטובים ביותר למטמיעי המערכות שלנו וללקוחות הסופיים" אומר קלם רוסו, סגן נשיא ומנהל כללי בחברת אינטל. "הלקוחות שלנו דורשים רמה גבוהה של אבטחה, אך עם זאת אבטחה שלא תאט את ביצועי המערכות שלהם, ובאמצעות הטכנולוגיה הפרואקטיבית של ESET אנחנו מסוגלים להציע ללקוחותינו רמה נוספת של הגנה מפני איומים ללא פגיעה בביצועי מערכת."
 
"הסכם ההפצה בין אינטל ל ESET מדגיש את החשיבות של ניצול הגנה הפרואקטיבית מלאה כבר מהשלבים הראשונים של השימוש במחשב" אומר לארי מקג'אנט, סגן נשיא בחברת ESET. "על-ידי שילוב לוחות האם האיכותיים של אינטל עם טכנולוגית האבטחה המוכחת של ESET, משתמשים יתנסו בביצועי מערכת והגנה אופטימלים."
 
שיתוף פעולה זה בין אינטל ל- ESET מצטרף לשיתופי פעולה נוספים שהוכרזו ע"י ESET לאחרונה. ביניהם שיתוף הפעולה עם שירותי הניהול שלLevel Platforms  ושילוב של תוכנות האבטחה של ESET במוצרים של חברת האחסון Seagate

דילוג לתוכן