אינטל פותחת בתוכנית חדשה CHALLENGE UP! – קריאה לחברות סטארט-אפ ויזמים ישראלים

אינטל פותחת בתוכנית חדשה לטיפוח חברות סטרט-אפבשיתוף סיסקו ודויטשה טלקום

 

 

עיקרי החדשות

תוכנית Challenge Up! שואפת לסייע לחברות צעירות בתחום האינטרנט של הדברים מישראל ואירופה להגיע מהר יותר לשוק באמצעות ייעוץ, נטוורקינג ופרויקטים משותפים.
החברות בתוכנית יעברו שבוע האצה (Acceleration Week) שיתקיים בין 22 ל-26 ביוני 2015 בחסות Business Challenge Europe של אינטל, EIR של סיסקו ו-hub:raum של דויטשה טלקום
החברות יעברו תוכנית חממה מותאמת בת ארבעה חודשים (מיולי עד אוקטובר) שתתקיים בקרקוב, ברלין ו-וינה בתמיכת אינטל, סיסקו ודויטשה טלקום.
חברות הסטארט אפ שייבחרו לתוכנית ישתתפו בה בחינם ללא צורך בהשקעה וגם יוכלו לשמור לעצמן את הקניין הרוחני שלהן.
ברצלונה, ספרד – 4 במרס, 2015 – בקונגרס מובייל וורלד הכריזו היום אינטל, סיסקו ודויטשה טלקום על Challenge Up! – תוכנית משותפת הפונה לחברות סטארט אפ מישראל ואירופה.

התוכנית שואפת לסייע לחברות בתחום האינטרנט של הדברים להגיע מהר יותר לשוק באמצעות פרויקטים משותפים, מנטורינג, רשת קשרים רבת ערך ונכסים תאגידיים. החברות שייבחרו עשויות גם לקבל השקעה אסטרטגית ותמיכה במסחור המוצר או השירות שלהן בשווקים גלובליים. חברות סטארט אפ המעוניינות בתוכניות יכולות להגיש בקשה ב-http://challengeup.eu/ . הגשת הבקשות מסתיימת ב-25 במאי.

תוכנית Challenge Up! פונה לחברות סטארט אפ צעירות היוצרות פתרונות לאינטרנט של הדברים / האינטרנט של הכל, ולתחומים קשורים, לרבות פתרונות מחוברים וחכמים (בית חכם, עיר חכמה, אנרגיה חכמה, מכוניות מחוברות, התקנים לבישים, תעשייה 4.0), אבטחת מידע, ביג דאטה, אנליטיקה ומחשוב ענן.

המרכיבים העיקריים בתוכנית הם שבוע ההאצה (Acceleration Week) שיתקיים בין 22 ל-26 ביוני 2015 בחסות Business Challenge Europe של אינטל, EIR של סיסקו ו-hub:raum של דויטשה טלקום, ותוכנית חממה מותאמת בת ארבעה חודשים (מיולי עד אוקטובר) שתתקיים בקרקוב, ברלין ווינה בתמיכת אינטל, סיסקו ודויטשה טלקום. חברות הסטארט אפ שייבחרו לתוכנית ישתתפו בה בחינם ללא צורך בהשקעה הונית וגם יוכלו לשמור לעצמן את הקניין הרוחני שלהן.

"אנו מצפים לרעיונות היצירתיים למוצרים ושירותים חדשים  שיזרמו אלינו מרחבי האזור על מנת לשפר את אופן החיים והעבודה שלנו. מתן גישה לחברות סטרט אפ למשאבים המשלימים של שלוש חברות גלובליות יסייע להם להאיץ את הפיכת הרעיונות להצלחה מסחרית," אמר כריסטיאן מוראלס, סגן נשיא תאגידי ומנהל כללי של אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה באינטל.

"עם צפי ליותר מ-50 מיליארד דברים שיחוברו לאינטרנט עד 2020, האינטרנט של הכל פותחת בפנינו הזדמנויות גדולות. כדי לנצל טוב יותר את ההזדמנויות האלו, Challenge Up! משלבת את המיטב של עולם הטכנולוגיה במערכת אקולוגית אחת של חדשנות פתוחה," אמר מייק פלאנגן, סגן נשיא לנתונים ואנליטיקה בסיסקו.

"עם Challenge Up! אנו שולחים איתות ברור לחברות הסטרט אפ ומאחדים את המשאבים והידע של שלושה תאגידים. אנו ננצל את נסיונננו לטובת תוכנית Challenge Up! ולתמיכה בקהילת הסטרט אפ," אמר אליאס דרקופולוס, סגן נשיא בכיר האחראי ל-B2B באירופה בדויטשה טלקום.

 

חברות סטארט-אפ ישראליות מתחום האינטרנט של הדברים מוזמנות להגיש בקשה ב-http://challengeup.eu/

 

דילוג לתוכן