אינטל מרחיבה את מגוון ההזדמנויות למפתחים במקביל להתרחבות המחשוב לכל תחומי החיים

טכנולוגיית ReakSense™ של אינטל תרוץ על פלטפורמות והתקנים חדשים.

תחרות הריאליטי  ‘America’s Greatest Makers’  תשודר החל מ-2016

3D XPoint™  מגיעה לפתרונות אחסון וזיכרון עם טכנולוגיית Intel® Optane™

 

פורום המפתחים של אינטל, סאן פרנסיסקו, 18 באוגוסט, 2015 – בנאום הפתיחה בפורום המפתחים של אינטל, הדגיש מנכ"ל אינטל, בריאן קרזניץ' את המוצרים, הכלים והתוכניות החדשים התומכים במגמת הפרסונליזציה המתחזקת של המחשוב ותיאר את המגמות היוצרות הזדמנויות חדשות למפתחים עם מגוון חסר תקדים של טכנולוגיות.

 

קרזניץ' אמר שהמחשוב כיום אישי מתמיד ומשפר למעשה כל היבט של חיינו. "המחשבים נמצאים על שולחן העבודה שלנו, בתיק, בבגדים, בבתים ועל הגוף. הם לא רק נעשים חכמים ומקושרים יותר אלא גם רוכשים לעצמם חושים והופכים להיות שלוחות שלנו."

מערכת אקולוגית שלמה מתפתחת סביב אינטל במטרה לתת מענה להזדמנויות אלו של המחשוב. קרזניץ' סיפק פרטים על רבים מהמוצרים, הטכנולוגיות והכלים החיוניים שאינטל יוצרת בכדי לסייע למפתחים לאפשר את החוויות החדשות".

 

קרזניץ' חשף כמה עדכונים לטכנולוגיית RealSense™ של אינטל שמוסיפים תחושת עומק ליותר התקנים ויישומים והכריז על שיתופי פעולה חדשים לאבטחת האינטרנט של הדברים. זאת, בנוסף לתוכניות וערכות כלים עבור המפתחים שנועדו להאיץ את ההשקה של פתרונות IoT תעשייתיים. עבור עולם המחשוב הלביש, שהינו אישי במיוחד, קרזניץ' דיווח על עדכונים במודול Intel® Curie™ וסקר תוכנית ריאליטי חדשה הקרויה  “America’s Greatest Makers”, הסובבת סביב תחרות בין מייקרים. התוכנית הופקה על-ידי מנכ"ל United Artists Media Groupמארק ברנט והיא שודר ברשתות נבחרות ובנכסים של Turner Broadcasting.

 

מדי שנה בכנס המפתחים חולקת אינטל את חזון החדשנות הטכנולוגית שלה עם המפתחים והשותפים אשר ייצרו את המוצרים, יהנדסו את המערכות, יפיקו את הסרטים ויניעו את הצעצועים וההתקנים שיוצרים חוויות מדהימות. להלן ההכרזות העיקריות שאינטל הציגה בכנס המפתחים:

 

ההכרזות העיקריות בכנס המפתחים של אינטל 2015

טכנולוגיית RealSense של אינטל תהיה זמינה על מגוון רחב של פלטפורמות ותפתח יותר הזדמנויות למפתחים ליצירת  חומרה ותוכנה בעלות תחושת עומק. בנוסף למערכות ההפעלה Windows ו-Android, המפתחים יוכלו להשתמש בטכנולוגיית RealSense של אינטל גם על Mac OS X, ROS, לינוקס, Scratch, Unity, XSplit, OBS, Structure SDK , OSVR, Unreal Engine 4 ו-Project Tango של גוגל. בנוסף, כמה מפתחים, בהם Razer, XSplit ו-Savioke הכריזו על פלטפורמות, ציוד היקפי ופתרונות חדשים אחרים המבוססים על טכנולוגיית RealSense של אינטל.
אינטל משתפת פעולה עם גוגל בעידוד החדשנות לחיישני עומק ניידים באמצעות שילוב פרויקט Tango של גוגל עם טכנולוגיית RealSense של אינטל על מנת ליצור ערכת פיתוח למכשירי סמרטפון מבוססי אנדרואיד. ערכת הפיתוח של Intel RealSense, המכילה את Project Tango של גוגל מאפשרת חוויות חדשות, לרבות ניווט בתוך בניינים ולמידת שטח, מציאות מדומה, סריקת תלת-ממד ועוד. ערכת המפתחים תשוחרר למפתחי אנדרואיד נבחרים עד סוף השנה.
אינטל משתפת פעולה עם United Artisst Media Group של מארק ברנט ועם Turner Broadcasting ביצירת תחרות ריאליטי הקרויה“America’s Greatest Makers”שתשודר החל מהמחצית השנייה של 2016 ובה יתחרו מייקרים על פרס של מיליון דולר עם טכנולוגיות מחשוב לביש ומוצרי צריכה חכמים שפותחו עם מודול Intel Curie.
אינטל השיקה את טכנולוגיית Intel® Optane™ המבוססת על הזיכרון הבלתי-נדיף המהפכני 3D XPointTMומשולבת בבקר המתקדם לזיכרון המערכת, בחומרת הממשק ובקניין הרוחני של התוכנה על מנת לממש את הפוטנציאל העצום במגוון מוצרים חדשים. טכנולוגיית Intel Optane תושק בתחילה בקו חדש של SSDs עמידים ועתירי ביצועים של אינטל בתחילת 2016. הקטגוריה החדשה של טכנולוגיית זיכרון גם תניע קו חדש של DIMMs של אינטל עבור הדור הבא של פלטפורמות מרכזי נתונים שמפתחת אינטל.
קבוצת Fossil בדקה שלושה מוצרים המבוססים על טכנולוגיות של אינטל שפותחו כחלק משיתוף הפעולה שלה עם אינטל במחשוב לביש שעליו הכריזו החברות בספטמבר 2014, לרבות שעון מקושר עם מערכת ההפעלה Android Wear. המוצרים יהיו זמינים ברבעון האחרון של השנה.
אינטל הכריזה על פלטפורמת תוכנה חדשה שנוצרה במיוחד עבור  מודול Intel Curie הכוללת את כל החומרה, הקושחה, התוכנה וערכת פיתוח היישומים הדרושות על מנת לאפשר מגוון חוויות בהתקנים. ערכות התוכנה Intel IQ יתמכו בגרסאות עתידיות של פלטפורמה זו.
טכנולוגיית Enhanced Privacy Identification (EPID)של אינטל תיושם על-ידי יצרנים מובילים של חיישנים ומיקרו בקרים לאינטרנט של הדברים, בהם Atmel, Microchip על מנת לאבטח עולם חכם ומקושר יותר מאי פעם.

דילוג לתוכן