אינטל ישראל קיימה יום הצגת טכנולוגיות סטארט אפ באמדוקס ישראל

אינטל ישראל קיימה באמדוקס ישראל יום הצגת טכנולוגיות סטארט אפ בו הוצגו תשע מבין חברות הפורטפוליו של אינטל קפיטל (Intel Capital Technology Day -ITD).

ה-ITD שנערך באמדוקס ישראל הוא אחד ממסדרה מתמשכת של אירועים שבהם אינטל קפיטל מציגה את החברות שבהן היא משקיעה בפני לקוחותיה. בהתאם לקריטריונים שקובע הלקוח, אינטל קפיטל בוחרת חברות מכל רחבי העולם ליום של מצגות מעוררות השראה, הדגמות ויצירת קשרים.
"אנו שמחים מאוד על ההזדמנות שניתנה לנו לקיים  ITD יחד עם אמדוקס ישראל," אמר מרקוס בטיסטי, מנהל אינטל קפיטל במערב אירופה ובישראל. "האירועים שמקיימת אינטל קפיטל להצגת טכנולוגיות סטארט אפ  נועדו לספק ללקוחותינו וחברות הפורטפוליו שלנו פלטפורמה למפגש ושיתוף ברעיונות וטכנולוגיות חדשות. הצגת חברות הפורטפוליו שלנו לחברות כגון אמדוקס ישראל מסייעת להצלחתן העסקית ולמיצובן התחרותי."
ה-ITD מתווסף לשיתופי פעולה נוספים בין אינטל ישראל ואמדוקס ישראל. בשנה שעברה חשפו שתי החברות את ה- Amdocs Intel Performance Lab, מעבדה הבוחנת טכנולוגיות חדשות של עיבוד, זיכרון, אחסון, וירטואליזציה ואמינות, בין השאר, ומנוהלת במשותף על-ידי שתי החברות.

דילוג לתוכן