אינטל, גוגל וטאג הויר מפתחות שעון חכם

תערוכת Basleworld, שוויץ, 19 במרס 2015 – טאג הויר (Tag Heuer), אינטל וגוגל הודיעו על שותפות לפיתוח שעון שוויצרי יוקרתי וחכם, שיופעל בטכנולוגיה של אינטל בשילוב עם Android Wear. היוזמה מציינת עידן חדש של שיתוף פעולה בין יצרני השעונים השוויצרים לעמק הסיליקון ומשלבת בין תחומי המומחיות של כל אחת מהחברות בייצור שעוני יוקרה, חומרה ותוכנה.

 

השעון יהיה מבוסס על "מערכת-על-שבב" (SoC) של אינטל וישתמש בטכנולוגיות תוכנה של Android Wear לאינטגרציה מלאה עם יישומי גוגל השונים. השעון צפוי לצאת לשווקים בסוף השנה הנוכחית. ההכרזה הרשמית על שיתוף הפעולה נעשתה היום בביתן של טאג הויר בתערוכת Basleworld.

 

The Future Begins Now

 

"אינטל פועלת לאפשר חוויות טכנולוגיות המספקות לבני אדם תועלת וערך", אמר מייקל בל, סגן נשיא ומנהל כללי של קבוצת ההתקנים החדשים (NDG) באינטל. "אנו בטוחים שגישה קולקטיבית תעודד חדשנות נוספת בטכנולוגיה הלבישה. שיתוף הפעולה עם טאג הויר וגוגל מקרב אותנו למימוש החזון של טכנולוגיה לבישה עם שעון יד חכם וייחודי המעלה בדרגה את הקטגוריה כולה".

 

 

דייוויד סינגלטון, המנהל ההנדסי של Android Wear אמר: "כמיזוג של יופי וטכנולוגיה, השעון השוויצרי העניק השראה לדורות של אמנים ומהנדסים, לרבות מהנדסי גוגל. לכן אנו נרגשים לשתף פעולה עם טאג הויר ואינטל בהשקת תמהיל ייחודי של רגשות וחדשנות בשוק מוצרי המותרות. יחדיו, ובאמצעות פלטפורמת Android Wear, נוכל להגות שעון טוב יותר, יפה יותר וחכם יותר".

 

גי סמון (Sémon), מנהל כללי של טאג הויר, הוסיף, "איכות השעונים השוויצריים היא שם דבר בעולם. בשילוב עם הטכנולוגיה היצירתית והעוצמה הגלובלית של שתי חברות כגון אינטל וגוגל, שימוש בטכנולוגיה של אינטל ובפלטפורמת Android Wear של גוגל, נוכל לחולל מהפכה טכנולוגית בתעשייה. אני גאה לייצג את טאג הויר ביוזמה פורצת דרך זו".

 

דילוג לתוכן