אינטגרציה בין Skycure הישראלית למיקרוסופט בהגנה על מכשירים ניידים

חברת Skycure הישראלית, המתמחה בהגנה על מכשירים ניידים ארגוניים מפני איומי סייבר, הודיעה על אינטגרציה עם מיקרוסופט לשילוב מערכת האבטחה של Skycure עם מערכת אבטחת המידע EMS (Enterprise Mobility + Security) של מיקרוסופט למכשירים ניידים. פתרונותיה של Skycure משווקים בישראל ע"י NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של חברת נס.

שילוב האינטגרציה של Skycure ו-Microsoft EMS מאפשר לארגונים לתת מענה בטוח לצרכים של עובדים ניידים, על מנת להבטיח כי המכשירים הניידים הינם נטולי סיכון ובטוחים לגישה למשאבי החברה.

האינטגרציה של Skycure עם EMS מספקת מודיעין לגבי איומים על מכשירים ניידים ישירות ל- Microsoft Intune. השילוב מאפשר ל-Intune לנטר בצורה דינמית את הגישה למשאבי ונתוני החברה, על סמך ניתוח בזמן אמת של Skycure. השילוב של Skycure ו-Microsoft EMS מאפשר למנהלי ה-IT בארגון לקבוע כללים המבוססים על רמת הסיכון או על ציות לתקנות. על פי כללים אלו מתבצעת הגישה של המכשירים והעובדים לשירותי הארגון.

"השילוב בין Skycure ל-Microsoft EMS מהווה תרומה חשובה למאמצי ההגנה על טלפונים ניידים, דבר שהוא כיום קריטי ביותר" אומר צבי בן-נון, מנהל פעילות מובייל ב-NessPRO, המשווקת את פתרונות Skycure בישראל. "כמות הטלפונים הניידים הנגועים בתוכנות זדוניות היא מבהילה, והדבר עלול להביא לזליגת מידע רגיש ביותר".
"כאשר מדובר בשירותים פיננסיים, אבטחת המידע היא בעלת חשיבות עליונה" אמר ג'יימי המוק, סגן נשיא לתשתיות IT והמשכיות עסקית בחברת Private Advisors LLC. "חיפשנו פתרון שיספק ניהול ואבטחה למכשירים ניידים, ומאד שמחנו על השילוב הפשוט והחלק של Skycure ב-Microsoft EMS. בנוסף, העובדים שלנו אוהבים את זה. תכונת ‘איומי הרשת הקרובים אליך’ מאפשרת להם לראות על גבי מפה היכן נמצאים האיומים והם מרגישים בטוחים כי Skycure מגינה על הנתונים שלהם, דבר המאפשר להם את החופש לעבוד מכל מקום".

Skycure הוא הפתרון היחיד שמזהה ארבע משפחות של איומים על מכשירים ניידים ומגן מפניהן (איומים פיזיים, Malware, איומי רשת וחולשות במערכת ההפעלה) באמצעות אפליקציה הזמינה להורדה מ-Google Play או App Store. גישתה של Skycure לאיומים כוללת ניתוח רב שכבתי, ברמת המכשיר, השרת ו-crowd sourcing המאפשרת לזהות איומים ידועים ובלתי ידועים בלי לפגוע בחוויית משתמש הקצה ובפרטיותו. השילוב נותן ללקוחות את היתרונות הבאים:
• אינטגרציה חלקה עם Microsoft EMS
• אבטחה הוליסטית ורב-שכבתית של המכשיר הנייד בזמן אמת עם גישה מותנית המבוססת על סיכונים בזמן אמת.
• הגנה מעל ומעבר להגנות המשולבות עם EMM
• אפליקציה פומבית, שאינה דורשת sideloading, עבור פריסה ותחזוקה קלה.
• חווית משתמש שקופה.
• השפעה זניחה על ביצועים, או סוללה (עד 3% צריכה).
• מנוע למודיעין על איומים למכשירים ניידים, crowd sourced, המסוגל לחזות איומי Zero Day ולהתבונן במיליוני אפליקציות לגיטימיות וזדוניות ורשתות תקינות וחשודות.
• היתרון של מחקרי Skycure בתחום אבטחת סייבר, אשר חשף מספר רב של נקודות תורפה ושימושים זדוניים במכשירים ניידים.
"על ידי שילוב המודיעין שלנו על איומים, יחד עם Microsoft EMS, ניתן להגן על מכשירים ניידים ולאכוף מדיניות המבוססת על הערכת סיכונים בזמן אמת," אמר יאיר עמית, ממייסדי Skycure והמנהל הטכנולוגי הראשי של החברה. "הלקוחות נהנים גם מניידות המבטיחה את הצמיחה שלהם, וגם משילוב של מיקרוסופט ו- Skycure המאבטח את הניידות שלהם".
אנדרו קונווי, מנהל השיווק של EMS במיקרוסופט, ציין כי "הגנה מפני איומים על מכשירים ניידים הופכת לצורך חשוב של הארגון, אך הדבר עלול להיות מסובך כאשר המכשיר הנייד משמש גם לפעילות אישית וגם לפעילות מקצועית. האינטגרציה של Skycure עם Microsoft EMS מספקת הגנה למגוון רחב של מכשירים שבאמצעותם מתבצעת גישה לנתונים ארגוניים, תוך שהיא מקלה על צוותי ה-IT לבצע קונפיגורציה".

דילוג לתוכן