משמאל לימין: מייק מקי, מנכ"ל ObserveIT, ארז גולדשטיין מנכ"ל אינטגריטי, אריק קשה, דירקטור מכירות איזורי ObserveIT

אינטגריטי תוכנה זכתה בפרס "שותף השנה ב- EMEA" של חברת ObserveIT

אינטגריטי תוכנה זכתה בפרס "שותף השנה" ב- EMEA  של חברת ObserveIT. הפרס הוענק לאחרונה על ידי חברת  ObserveIT  לאינטגריטי שהוכרזה כ"שותף מצטיין" של אירופה, מזרח תיכון ואפריקה.

מייק מקי, מנכ"ל ObserveIT, אמר: "אנחנו מאד שמחים להעניק לאינטגריטי את הפרס היוקרתי וזאת לאות הערכה על הישגים יוצאי דופן  באזור EMEA.
שנה שעברה הייתה מצויינת מבחינת תוצאותיה עבור ObserveIT ולא היינו יכולים להשיג את רמת ההצלחה הזו ללא תמיכה של קהילת השותפים המעולה שלנו, וביניהם אינטגריטי שהצטיינה במיוחד. אנו אסירי תודה לצוות אינטגריטי על מסירותם ותרומתם במתן פתרונות בתחום ה- Inside threat באמצעות ObserveIT".

אריק קשה, דירקטור מכירות איזורי ב- ObserveIT: " אינטגריטי הרוויחה ביושר את זכייתה בפרס שותף השנה שלנו. לאורך שש שנות שותפות אינטגריטי הציגה עלייה מתמדת בעסקאות בשוק הישראלי ובשנת 2017 אף הציבה רף גבוה גם ברמה הבינלאומית. יש ל- ObserveIT אמון מלא בצוות המקצועי הקיים בחברה וביכולת של חברת אינטגריטי להגדיל את מעגל לקוחותינו תוך הקפדה על איכות הטמעה גבוהה.
אני גאה לספר שמכירות החברה גדלו השנה בקרוב ל- 80% לעומת השנה שעברה, וזאת בעיקר בתודות לשותפים העסקיים שלנו ברחבי העולם. "

ארז גולדשטיין מנכ״ל אינטגריטי תוכנה ״אנחנו מקבלים את הפרס הזה עם הרבה כבוד ואחריות. השקענו רבות על מנת להיות החברה המקצועית ביותר בתחום ומבחינתנו המדד הטוב ביותר הם כ- 100(!) לקוחות מאוד מרוצים מכל מגזרי המשק. חברת ObserveIT היא דוגמה לחדשנות מדהימה בעולם אבטחת המידע וכיום מובילה את תחום ה-  Insider Threats Management  ברמה העולמית״.

דילוג לתוכן