אינוקום מקבוצת אמן תייצג ותפיץ בישראל את פתרונות אחסון והגנת נתונים של Rubrik

תוכנת ה- Converged Data Management של Rubrik מספקת גיבוי אוטומטי, התאוששות מהירה במקרה של כשל או אסון, רפליקציה ללא הגבלה ואירכוב נתונים בהיקף בלתי מוגבל

אינוקום מקבוצת אמן חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות ניהול הנתונים המאוחד של חברת Rubrik מארה"ב. Rubrik הכריזה לאחרונה על מהלכים להתרחבות באירופה, מזרח התיכון ואפריקה (EMEA) והמינוי של אינוקום בישראל הינו חלק מן האסטרטגיה הזו. הכניסה המסיבית ל- EMEA מבוצעת בעקבות שיעורי צמיחה חדים שרשמה החברה בצפון אמריקה. מטה החברה ממוקם בפאלו אלטו, קליפורניה.

תוכנת ניהול הנתונים המאוחד (Converged Data Management) של Rubrik הפועלת בהתקני סידרת r300/r500 של החברה מספקת גיבוי אוטומטי, התאוששות מהירה במקרה של כשל או אסון, רפליקציה ללא הגבלה ואירכוב נתונים בהיקף בלתי מוגבל. Rubrik נבנתה על ידי מהנדסים שעמדו מאחורי גוגל, VMware, פייסבוק ו- Data Domain. לאחרונה זכתה החברה בתואר Cool Vendor בתחום האחסון, אשר ניתן לה עלי ידי חברת האנליסטים גרטנר.

" Rubrik שינתה את כללי המשחק בתחום ההגנה על הנתונים עם חדשנות רבה שהיא מביאה בתחום", אמר תומר פרי, מנכ"ל אינוקום מקבוצת אמן. "שיעור הצמיחה המהיר של החברה נגרם כתוצאה מכך מלקוחות שמבינים כי מדובר בפתרון עם החזר השקעה מיידי שנובע מהפחתה בהיקפי תשתיות האחסון, פתרון עם יישום והטמעה מהירים וקלים, סקאלביליות פשוטה ולא מוגבלת ותמיכה במגוון רחב של סביבות. Rubrik מספקת ללקוחותיה גישה מהירה לנתונים באתרי גיבוי באתר החברה או באתר מרוחק".
למידע נוסף: http://www.rubrik.com

דילוג לתוכן