אינוקום מקבוצת אמן תייצג ותפיץ בישראל את חברת אבטחת הסייבר Proofpoint

אינוקום מקבוצת אמן חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות אבטחת המידע של חברת והאבטחה Proofpoint. אינוקום תהיה אחראית על ניהול ופיתוח השוק בישראל וכן על מינוי משווקי משנה.

חברת Proofpoint, הנסחרת בנאסד"ק בשווי שוק של כ- 2.5 מיליארד דולר, מספקת פתרונות ענן במודל Security as a Service להתמודדות עם איומים ולהגיב למתקפות. בין היתר כוללים פתרונותיה מערכות לאבטחת תעבורת דואר אלקטרוני, הגנה על המידע בדואר האלקטרוני, מניעת דליפה ומתקפות על דואר אלקטרוני, הגנה מפני איומים מתקדמים, אבטחת תעבורת רשת, הגנה על מובייל ורשתות חברתיות, אירכוב מאובטח של מידע ארגוני ופתרונות תאימות לדרישות תקנים ורגולציה. ארגונים ברחבי העולם נשענים על הפתרונות הייחודיים של Proofpoint המגנים כנגד פישינג, נוזקות וספאם, מגנים על הפרטיות, מצפינים ומאחסנים מידע רגיש באופן מאובטח.

היקף המכירות השנתי של Proofpoint, עומד על כ-270 מיליון דולר לשנה ובקצב צמיחה של כ– 35% שנה אחרי שנה. החברה דורגה על ידי גרטנר כמובילה בתחום הגנת תעבורת דואר אלקטרוני בשנת 2015 וברביע המובילים של תחום אירכוב נתונים ארגוניים.
תומר פרי, מנכ"ל אינוקום, הוסיף: "Proofpoint היא אחת מחברות הסייבר הבולטות והצומחות בעולם. החברה מציגה פורטפוליו פתרונות אבטחת סייבר מקיף ונרחב ברמה הגבוהה ביותר. לאחר מעקב של מעל לשנה אחרי החברה וביצועיה ולנוכח הדרישה הגוברת בשוק לפתרונות המובילים, כגון מגוון הפתרונות להגנה על דואר אלקטרוני, הגנות על פעילות ברשתות חברתיות ופתרונות אחסון מאובטח של נתונים שהיו חסרים בשוק הישראלי, אנו מאוד שמחים על ההזדמנות לייצג את פתרונותיה, אשר מתממשקים ומשלימים את הפתרונות הנוכחיים שמפיצה אינוקום בישראל. אני משוכנע שלנוכח שיעורי הצמיחה של החברה בעולם וההכרה של גרטנר במובילות פתרונותיה באופן בלתי מעורער, יידע השוק הישראלי להעריך את איכות הפתרונות של Proofpoint".

דילוג לתוכן