איך אומרים 'סחתיין עליך' בסינית?

One Hour Translation משיקה את Compliment –
אפליקציה לתרגום מידי של מחמאות בשפות זרותחברת התרגומים המקצועיים One Hour Translation, הודיעה על השקת אפליקציית ה-Compliment שפיתחה עבור מכשירי האנדרואיד. האפליקציה החינמית החדשה מאפשרת למשתמשיה לחלק מחמאות לחברים ועמיתים ב-11 שפות. בשלב הראשון ניתן לתרגם מחמאות מאנגלית ל-10 שפות מדוברות: צרפתית, גרמנית, ספרדית, איטלקית, פורטוגזית, רוסית, יפנית, סינית, קוריאנית והולנדית. בכוונת החברה להשיק גרסאות עדכון של האפליקציה בשפות נוספות ובהן עברית.

השימוש באפליקציה פשוט: המשתמש בוחר באיזו סביבה או אירוע הוא נמצא (משרד, דייט, מסעדה וכד'), את המחמאה שברצונו לתרגם ואת שפת יעד. את המחמאה המתורגמת אפשר לשלוח מתוך האפליקציה ב-SMS או דוא"ל, וכן לשתף אותה בפייסבוק.

ירון קאופמן, סמנכ"ל השיווק ב-One Hour Translation ישראל אומר כי "האפליקציה החדשה שימושית במיוחד לאנשי עסקים בנסיעות עבודה, או מי שעושה עסקים עם דוברי שפות זרות. בעולם העסקים מקובל ורצוי לתת מחמאות לקולגות ושותפים. המחמאה יוצרת סביבה נעימה וחיובית של אמון".

קאופמן מסביר כי האפליקציה נבנתה במקור לשימוש שלנו במשרד, לתקשורת טובה יותר עם 10,000 המתרגמים איתם אנחנו עובדים מסביב לעולם. אחרי שגילינו עד כמה האפליקציה אפקטיבית, החלטנו לשתף אותה עם כולם בחינם. עד כה גילינו שמרבית המשתמשים אוהבים להשתמש בה על מנת לשלוח מחמאות באמצעות מסרונים לעמיתיהם".

האפליקציה כוללת מחמאות החל ממחמאות בסיסיות וקצרות כמו "המצגת שלך הייתה מצוינת" או "תודה על העזרה", ועד מחמאות מורכבות כגון "ברצוני להביע את הערכתי הכנה על תכנון הכנס, שהפך אותו למוצלח כל כך". האפליקציה גם מציעה מחמאות אותן ניתן לתת לגבר או לאישה בדייט ("את תמיד גורמת לי לחייך") ואפילו במסעדה ("הארוחה הייתה נהדרת!") או במגרש הגולף ("מכה מצוינת!").

בניגוד לאפליקציות אחרות המציעות תרגום מכונה אוטומטי, המחמאות באפליקציה תורגמו על ידי מתרגמים מומחים מקהילת המתרגמים של One Hour Translation, הכוללת מעל 10,000 מתרגמים מקצועיים מכל רחבי העולם, המתרגמים לשפת האם שלהם בלבד. כל המחמאות עברו התאמה תרבותית ובדיקה על ידי מגיה, על מנת להבטיח איכות ואפקט מקסימלי. ב-One Hour Translation ישראל מציינים כי בכוונתה להשיק גרסאות עדכון של האפליקציה בשפות נוספות.

דילוג לתוכן