איירבוס ודאסו סיסטמס חברו בשיתוף פעולה אסטרטגי ומפתחות את תעשיית התעופה האירופאית של מחר

  • איירבוס תטמיע את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס כחלק מצעד משמעותי במהפכה דיגיטלית בחברה.
  • איירבוס הופכת עיצוב, תכנון, ייצור ושירותים דיגיטליים למציאות בכלל החטיבות וקווי המוצרים שלה.

איירבוס ודאסו סיסטמס חתמו על הסכם של שיתוף פעולה לטווח של חמש שנים (MOA) ביישום הפלטפורמה לעיצוב, הנדסה, ייצור, סימולציה ומודיעין תלת-ממדי שיתופי. דבר זה יאפשר לאיירבוס לקחת צעד משמעותי במהפכה הדיגיטלית ולהניח את היסודות של מערכת תעשייתית אירופית החדשה בתחום התעופה.

במסגרת הסכם שיתוף הפעולה, איירבוס תפעיל את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, המספקת רציפות דיגיטלית ומשלבת תכנון עיצוב עד לתפעול, במודל נתונים אחיד למען חוויית משתמש מאוחדת. דבר זה יהפוך את העיצוב הדיגיטלי, הייצור והשירותים (DDMS) למציאות כלל-ארגונית עבור כלל חטיבות וקווי מוצרי איירבוס .

 

DDMS מובילה את הדרך עם שינויים מהפכניים בעיצוב מוצרים חדשים, ביצועים תפעוליים, תמיכה ותחזוקה, שביעות רצון הלקוחות ומודלים עסקיים חדשים- כל זאת בזכות מעבר מתהליכי פיתוח עוקבים לתהליכים מקבילים. במקום להתמקד תחילה בביצועי המוצר, איירבוס תוכל לתכנן ולפתח את הדור הבא של מטוסים ביחד עם הייצרנים שייצרו אותם, מה שיוביל לירידה בעלויות ובזמן כניסה לשוק.

גיום פורי, נשיא איירבוס מוסר כי "אנחנו לא רק מדברים על דיגיטציה ועל חוויה תלת-ממדית, אלא אנו חושבים מחדש על האופן שבו מטוסים מתוכננים ומופעלים.  אנו מייעלים את התהליכי תכנון וייצור שלנו במטרה לשפר את חווית הלקוח". הוא ממשיך ואומר, "DDMS היא פלטפורמה לשינוי כאשר באמצעותה נבנה מודל חדש לתעשיית התעופה והחלל האירופית עם הטכנולוגיות מתקדמות בשוק. היעד שלנו הוא להקים מערך ייצור שיפחית את זמן הפיתוח הכללי של המוצר."

 

"אין דבר המדגים את שילוב הטכנולוגיה, המדע והאמנות יותר מאשר עולם התעופה. כאשר בודקים איך התעשייה התפתחה עד היום, מגלים שקיימת תערובת של יכולת טכנית, דיוק דיגיטלי והשראה," אמר ברנרד צ'רלס, סגן יו"ר ומנכ"ל דאסו סיסטמס. "תעשיית התעופה והחלל ידועה בתור תעשייה אשר משתנה ומתפתחת בקצב מהיר ביותר, במיוחד בהשוואה לשאר הענפים ותעשיות. היא מספקת חדשנות באיכות גבוהה ושירותים חדשים עבור פעילות בסביבות מורכבות מאד. פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE תאיץ את המהפכה הדיגיטלית של איירבוס בכך שהיא תאפשר לאיירבוס להפיק ולממש תובנות מכל רחבי המערכות שלה, על מנת לספק חוויות חדשות שרק העולם הדיגיטלי מאפשר."

 

דילוג לתוכן