אייפון S4 – האם כגודל הציפיה כך גודל האכזבה ?

לאחר המתנה ארוכה, ציפיות ושמועות בלתי מבוססות ודממת אלחוט מצד אפל, הוכרז האייפון הבא במקביל ל-iOS 5. מניית אפל ממשיכה בחוסר יציבות.מאז השקתו של מכשיר האייפון 4 החלו לזרום לרשת שמועות על הדור הבא של ה-iPhone ותוך זמן קצר השם "אייפון 5" הפך להיות אחד המונחים החמים והמבוקשים לחרושת שמועות שכנראה התבססו ברובם על רצונות משתמשים שציפו למעין מהפך. מכשיר בעל מסך גדול יותר, דק יותר, מהיר יותר, ללא בעיות קליטה ואולי גם שידור הולוגרמות…
אפל מצידה שמרה בכל הזמן הזה על זכות השתיקה וכהרגלה לא פרסמה כל תגובה או התייחסות. וכמו ש "שתיקה כהודאה דמיא"  כך גם התחזקו השמועות ואיתן הציפיות.

אז אין אייפון 5!
אבל יש iPhone4S , מכשיר שזהה בגודלו החיצוני לדגם הקודם בעל מעבד 5A חזק כפליים המספק ביצועי עיבוד ותצוגה גראפית מהירים יותר, מצלמת MB8 פיקסל משופרת, אנטנת קליטה כפולה ומשופרת (להזכירכם את באג הקליטה) וחיי סוללה ארוכים יותר.

במקביל להשקת המכשיר הוצגה טכנולוגיית SIRI "בינה מלאכותית" שנרכשה על ידי אפל בסכום של 200 מיליון דולר לתקשר עם המכשיר בצורה ורבאלית. החל מהפעלת פקודות קוליות, הכתבת מסמכים / אימיילים ועד שאילתות מבוססות מיקום. תכונה זו תומכת כרגע במספר שפות מצומצם בלבד- אנגלית, גרמנית וצרפתית (עברית לא נראית באופק).
המכשיר החדש שיגיע בשלושה נפחים שונים של  16-32-64 GB יחל את השקתו העולמית בעוד כעשרה ימים ב-14 לאוקטובר.

כל הפרטים והמידע באתר אפל

דילוג לתוכן