אטרינט מתרחבת – חתמה על הסכם נרחב עם נוקיה ותגייס עובדים חדשים

אטרינט הישראלית חתמה על הסכם שירות עם נוקיה העולמית
לתקופה של 3שנים בהיקף כספי של מיליוני דולרים

לשם כך תגייס אנשי תמיכה ופיתוח בישראל ובסין

 

חברת אטרינט הישראלית (לשעבר חטיבת הפיתוח של נוקיה סימנס נטוורקס ישראל), המובילה בתחום מערכות ניהול לרשתות תקשורת ומתן שירותים ליצרני סלולר וספקי תקשורת, חתמה על הסכם שירות עם נוקיה נטוורקס העולמית. ההסכם נחתם לתקופה של 3 שנים בהיקף כספי של מיליוני דולרים ולפיו תספק אטרינט שירותי פיתוח ותמיכה מלאים למשפחת מוצרי ה-TAS – Telecom Application Services של נוקיה.

הסכם זה מצטרף להסכם קודם שנחתם בין נוקיה לאטרינט בשנת 2014, לפיו אטרינט תספק שירותי תמיכה ופיתוח למשפחת מוצרי ה- Carrier Ethernet של נוקיה.

במסגרת ההסכם החדש, אטרינט תיקח אחריות מלאה על משפחת מוצרי ה- TAS של נוקיה:SMSC, MMSC, NPS NEMS ותשתיות ה- VAS,תגייס אנשי תמיכה ופיתוח בישראל ובסין ותתחייב לעמידה מלאה בכל המחויבויות החוזיות של נוקיה ללקוחות הקצה. מוצרי ה- TAS  של נוקיה מותקנים אצל כ-50 מפעילי תקשורת ברחבי העולם דוגמת AT&T, China Mobile, Orange וקבוצת Vodafone .

שירותי התמיכה של אטרינט ליצרנים, מתמקדים במוצרים הנמצאים בשלבים האחרונים של מחזור חייהם וכוללים תמיכה ופיתוח למוצרי תוכנה וחומרה. השירות שניתן על-ידי אטרינט מאפשר ליצרני המוצרים למקד את עיקר משאביהם בליבה העסקית, האסטרטגית והטכנולוגית, תוך קבלת שירות מקיף ואיכותי ללקוחותיהם הקיימים. בנוסף, השירות של אטרינט מאפשר ליצרנים לשפר משמעותית את התוצאות העסקיות ואף מהווה פתרון מושלם, ללקוחות המעוניינים להמשיך להשתמש בציוד שנים נוספות.

ההתמחות של אטרינט במתן שירות ליצרנים בתחום התקשורת מאפשרת מעבר חלק של שירותי התמיכה מהיצרן לאטרינט, לצד שיפור השירות ללקוחות הקצה.

מיכאל רבר , מנהל מוצר בנוקיה העולמית, מסר: "לאחר המהלך של הקמת אטרינט מתוך חטיבת הפיתוח של נוקיה לפני כשנה, הוכיחה החברה  שהיא שותף מהימן, מקצועי וגמיש. אטרינט הציגה יכולת מהירה להקמת מערך תמיכה חדש, תוך לקיחת אחריות מלאה על המחויבויות החוזיות שלנו כלפי הלקוחות הסופיים. אנו שבעי רצון מהאופן המקצועי והיסודי שבו אטרינט בצעה את משימות השירות בשנה האחרונה".

 

 

 

 

 

אפי לוי, מנכ"ל אטרינט: "השירות המיוחד שלנו מאפשר ליצרנים בתחום התקשורת להתמקד בכיוונים האסטרטגיים שלהם. חוזה שני זה עם נוקיה מדגיש את הערך המוחשי שאנו מספקים ללקוחות. זוהי אבן דרך חשובה ביישום האסטרטגיה של החברה, תוך שאיפה להגדיל את הפעילות הגלובלית שלנו  ולספק שירותים דומים ליצרני תקשורת נוספים".

דילוג לתוכן