אזטק טכנולוגיות מרחיבה את פעילותה בחו"ל

יואל זלצמן, מנכ"ל ובעלים של אזטק טכנולוגיות: "מדובר בפוטנציאל של כ-20 מיליון דולר בשנה בטווח הקצר" חברת אזטק טכנולוגיות, משווקת התוכנה הגדולה בישראל, בבעלות יואל זלצמן ועקיבא טקוזינר, הרחיבה לאחרונה את פעילותה הבינלאומית והקימה חברת בת באיטליה לשיווק רישיונות תוכנה לשוק המקומי.
 
חברת אזטק איטליה (Aztek Italia Srl) תשכיר על בסיס חודשי יישומים של מיקרוסופט במסגרת תוכנית ה- SPLA (תוכנה כְּשֵירוּת). השירות מיועד בעיקר לספקי אינטרנט, חברות אאוטסורסינג, חברות hosting, בתי תוכנה וחברות online. 
 
יואל זלצמן, מנכ"ל ובעלים של אזטק טכנולוגיות: "הכניסה לשוק האיטלקי מהווה אתגר גדול עבורנו. אנו בטוחים שהידע הרב שצברנו בארץ ובטורקיה בשיווק   software as a service יסייע לנו להחדיר לשוק האיטלקי  פתרונות בנושא רישוי תוכנות גם באיטליה. מדובר בשוק המונה כ-70 מיליון תושבים עם פוטנציאל עסקי אדיר".
 
חברת אזטק, אשר נוסדה בשנת 1984,הינה המשווק הגדול בישראל של תוכנות למגזרי ה- enterprise (אירגונים גדולים) וה- SMB (חברות בינוניות וקטנות). החברה נמנית על 3 החברות המורשות בארץ מטעם מיקרוסופט להציע פתרונות רישוי למוצריה בשוק המוסדי.
 
לחברת אזטק יש צוות יועצי רישוי מנוסה אשר מתמחה בהגדרת הצרכים הטכנולוגיים לעסקים ובבחירת התוכנות הנחוצות ללקוח.החברה מציעה ניהול חכם של משאבי הארגון אשר מגדיל את התשואה על ההשקעה בטכנולוגיות, שתורם בסופו של דבר ליעילות ורווחיות. 
 
זוהי כניסתה השנייה של אזטק לשוק הבינלאומי, לאחר שפתחה סניף בטורקיה בשלהי 2008, בשותפות עם ספק אינטרנט מקומי.

דילוג לתוכן