אור גדול במגדל העמק KLA-Tencor ועיריית מגדל העמק העניקו מלגות לסטודנטים מהעיר

באירוע חגיגי, שנערך ב- KLA-Tencor Israel במשרדי החברה במגדל העמק ובהשתתפות נציגת מחלקת החינוך של עיריית מגדל העמק, הוענקו מלגות לשבעה סטודנטים, תושבי מגדל העמק, מתחומי המדעים וההנדסה, במסגרת תכנית האחריות החברתית והתרומה לקהילה של KLA-Tencor.

 

הסטודנטים המשתתפים בתוכנית קיבלו תעודת הוקרה ומלגה לסיוע בלימודיהם ובתמורה לקחו על עצמם התנדבות ב"מועדונית יונתן", שלאורך השנה מספקת בית חם וסיוע לימודי לילדים בגילאי 6 עד 12.

זו השנה השישית בה חברת KLA – Tencor מאמצת את מועדונית יונתן ומטפחת אותה באמצעות פעילויות חברתיות, סיוע כספי, תכנים לימודיים המועברים באופן אישי ע"י עובדי החברה וכן מעודדת את חברי הקהילה במגדל העמק להצטרף לפעילות.

 

מלבד הסטודנטים מקבלי המלגות באירוע נכחו ד"ר עמי אפלבום, נשיא KLA-Tencor ישראל, אורי תדמור, מנכ"ל חטיבת OMD בחברה, גלית גינזבורג דירקטור משאבי אנוש ב- KLA-Tencor ישראל  וליאורה אדרי, מנהלת המרכז לפיתוח הון אנושי צעירים במגדל העמק, כנציגת ראש העיר מר אלי ברדה. באירוע השתתפו גם עובדי החברה אשר גם לקחו חלק במעמד הדלקת החנוכייה, הברכות לסטודנטים וקינחו בסופגניות.

 

"ב- KLA-Tencor חשוב לנו לחנך למצויינות" אומר ד"ר עמי אפלבום, נשיא חברת  KLA-Tencor ישראל. "מצוינות אינה מתבטאת רק בציונים או בעבודה קשה. מצויינות במידה רבה הינה עניין של אופי ואכפתיות מהסביבה. אנחנו ב- KLA-Tencor מעודדים את העובדים שלנו לתרום מעצמם ומזמנם לקהילה ולהמשיך לפתח ולקדם את הבית שלנו, כאן במגדל העמק. חשוב לנו להנחיל ערכים אלו גם לאוכלוסיית הסטודנטים ולסייע להם על מנת שהם יוכלו להחזיר בחזרה לקהילה."

דילוג לתוכן