אורקל פותחת אקסלרטור בישראל כדי להגביר ולהאיץ חדשנות בענן

אורקל תספק מנטורינג, שירותי ענן ותמיכה לסטרטאפים בישראל
אורקל הכריזה היום (16.1.17) על פתיחת תוכנית האקסלרטורים שלה בישראל Startup Cloud Accelerator program. המרכז החדש בישראל ימשיך לקדם ולתמוך בחדשנות מקומית מבוססת ענן.
התוכנית תנוהל על ידי צוות המחקר והפיתוח של אורקל, ותספק לסטרטאפים: שישה חודשים של מנטורינג ברמה עולמית על ידי טובי המומחים הטכנולוגיים והעסקיים, טכנולוגיה העדכנית ביותר, שטחי משרד לעבודה משותפת, גישה למאגר הלקוחות הגלובלי העצום של אורקל, כולל שותפים ומשקיעים, וגישה חופשית לכל שירותי הענן של אורקל. בנוסף, מציעה התוכנית רשת הולכת וגדלה של סטארטאפים נוספים בקהילה הגלובלית.

אורקל, כחברה שנוסדה בעצמה כסטרטאפ, מאמינה שתמיכה בהמצאות וביזמות בקרב חברות צומחות הינה קריטית לקידום חדשנות טכנולוגית בחברות ובארגוני etnerprise.

רג'י ברדפורד (Reggie Bradford), סגן נשיא בכיר לפיתוח מוצרים באורקל העולמית, יזם סדרתי בעברו, יוביל את התוכנית ולצדו סגן נשיא לפיתוח, Sanket Atal.
"חמש עד עשר השנים הבאות מבטיחות חדשנות וצמיחה, אשר יניעו רעיונות עסקיים חדשים מבוססי ענן", אומר ברדפורד. "אורקל מבינה שסטרטאפים נמצאים בלב החדשנות. מטרתה של תוכנית זו לתת לסטרטאפים גישה למשאבים נרחבים ותמיכה בזמן בו הם זקוקים להם ביותר".

"בישראל פועל כיום אקו-סיסטם דינאמי ומרגש מאין כמוהו ומסורת עשירה של חדשנות. כדי להבטיח שמורשת זו תמשיך להתקיים, חיוני לטפח את הגל הבא של חברות טכנולוגיה ושל טאלנטים. אורקל מחויבת לעזור בתמיכה ובהאצה של חדשנות זו", אומר ברדפורד.

תכנית האקסלרטורים בענן של אורקל – OSCA (Oracle Startup Cloud Accelerator) ממציאה מחדש את החדשנות של ארגוני enterprise באמצעות שיתופי פעולה אמיתיים עם סטרטאפים, המעודדים פיתוח משותף וחדשנות משותפת, מהם כל הצדדים מרוויחים.

לדברי עוזי נבון, מנכ"ל אורקל ישראל: "אורקל מציינת בימים אלה 20 שנה להקמת הסניף בישראל. במהלך שני העשורים האחרונים, החברה פעלה בארץ כמקור של חדשנות".
תוכנית האקסלרטורים לענן ממשיכה את הצלחתו של מרכז המצוינות של אורקל לסטרטאפים ישראלים, יצואני תוכנה, אשר הוקם בשנת 2003 על ידי אורקל ישראל בשיתוף עם המדען הראשי של משרד הכלכלה דאז, כדי לתמוך בצמיחה של סטרטאפים בשלבים מוקדמים. המרכז כלל 36 חברות עם שיעור אקזיטים של יותר מ-150 מליון $.

מרכז הפיתוח של אורקל ישראל מורכב משמונה מרכזי פיתוח שהצטרפו לאורקל בעקבות רכישות, כולל שני סטרטאפים שנרכשו בשנת 2016: ראבלו (Ravello), אשר מאפשרת לארגונים להשתמש בענן ציבורי כשלוחה אמיתית של הדאטה סנטר שלהם, וקרוסוייז (Crosswise), שפיתחה מערכת שיווק בענן.

"לאחר השקה מוצלחת בבנגאלור, הודו, אנו מחוייבים להקים אקוסיסטם תומך לסטרטאפים ברחבי העולם", אומר תומס קוריאן, נשיא לפיתוח מוצרים באורקל. הענן מאפשר חדשנות שלא תאמן לרוחב כל היבטי העולם העסקי ובכל מגוון התעשיות. אנו רוצים לתמוך בגל הזה של המהפכה הטכנולוגית, אותה מניע הענן".

פלטפורמת הענן המודרנית של אורקל, מאפשרת לה כיום לספק טכנולוגיה ברמת enterprise כדי לתמוך בסטרטאפים. הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של שירותים וכלי פיתוח, והינה אופטימלית לביצועים ברמה גבוהה, I/O גבוה וזמינות גבוהה. חבילת שירותי הענן המלאה של אורקל מספקת למפתחים בסטרטאפים את אבני הבניין, שמאפשרות להם להתחיל להתקדם באופן מיידי תוך כדי שהם גדלים, מתרחבים ומשנים את עסקיהם. אורקל מציעה יותר מ-50 שירותי ענן שונים כדי לתמוך בחברות בכל הגדלים.

אקסלרטור הענן של אורקל פתוח לסטרטאפים בשלבים מוקדמים (early stage) המפתחים טכנולוגיה, או שהינם מבוססי טכנולוגיה. סטארטאפים מעוניינים מוזמנים להירשם כאן: www.oracle.com/il-en/startup . שלב המיונים ייפתח ב-2017.

דילוג לתוכן