אורנה איל מונתה לסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת BIyond

אורנה איל, 56, מונתה לסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת BIyond. במסגרת תפקידה תהיה איל אחראית על פיתוח שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים ועל ניהול והעמקת הקשר עם לקוחות החברה.

אדר שומרון, מנכ"ל BIyond: "המינוי החדש מבשר תחילתה של תקופה חדשה. אורנה גוייסה לעמוד לצידי ולסייע בהרחבת הפעילות העסקית של החברה, במגוון מישורים. מהיכרותי עם אורנה, אני סמוך ובטוח כי בעבודה משותפת נצעיד את BIyond למחוזות חדשים ולהצלחות מרשימות."

"BIyond פעילה כיום בקרב חברות היי-טק וארגוני אנטרפרייז כאחד. בשנים הקרובות בכוונתנו לחזק את המיצוב של BIyond כ-one-stop-shop לכל ארגון שרוצה להפיק יותר ערך עיסקי מה-Data שלו. אנחנו עשינו ועושים מגוון פרוייקטים בתחומי BI, Big Data Analytics ו-Data Science תוך שימוש בטכנולוגיות שונות, ומשוכנעים ביכולתנו לתת לארגונים, מכל המגזרים ובכל הגדלים – בארץ ובחו"ל – ערך אמיתי בתחומים האלה" הוסיף שומרון.

אורנה איל, סמנכ"ל פיתוח עסקי BIyond: "אני שמחה על ההזדמנות שמעניק לי אדר, ומעריכה את האמון שהוא רוחש לי. אני מצטרפת ל- BIyond אחרי שנים של ניסיון בתעשייה ומתכוונת לנצל את כל הידע שצברתי ולמנף אותו על מנת להרחיב ולהעצים את הפעילות העסקית של BIyond."

בתפקידה האחרון שימשה איל כסמנכ"ל מוצרים בחברת פנגו. קודם לכן שימשה כסמנכ"ל מכירות בחברת אי.אס.איי – מערכות מומחה בע"מ במשך שנים ארוכות. לאיל תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון.

דילוג לתוכן