אורביט קיבלה הזמנה מספקית מערכות הגנה גלובלית

במסגרת ההזמנה תספק אורביט את פתרון המעקב הדיגיטלי שלה שישולב בפתרונות הסיור הטקטיים של הלקוח

העסקה, בהיקף של כ-2.6 מיליון ש"ח, מגדילה את מספר המערכות שהוזמנו על ידי הלקוח בתחום פתרונות העקיבה ליותר מ-100 מערכות

נתניה, ישראל, 7 במאי, 2017 – אורביט טכנולוג'יס (ת"א: ארביט), ספקית מובילה של פתרונות תקשורת לוויינים, מערכות עקיבה מדויקות ומערכות לניהול תקשורת ושמע למערכות קרקעיות, ימיות, מטוסים וחלל, מודיעה היום כי ספקית מערכות הגנה גלובלית מובילה הזמינה מספר מערכות עקיבה ניידות ודיגיטליות מסוג AL-4012 ויחידות שליטה לחיל אוויר מוביל. התקנת המערכות בעסקה בהיקף של 2.6 מיליון ש"ח צפויה ב-2018, והיא מגדילה את מספר המערכות שהוזמנו על ידי הלקוח בתחום פתרונות העקיבה ליותר מ-100 מערכות.

פתרון הסיור הטקטי אוסף תמונות בתוך שדה ראייה רחב. התמונות וביאור הנתונים נשמרים על גבי מקליט ומשודרים לתחנת הבסיס שמספקת אורביט ,לפיענוח בזמן אמת.

חלק אינטגרלי בתחנת הקרקע הוא פתרון המעקב הדיגיטלי של אורביט, ה-AL-4012, המאפשר שמירה קבועה של הגדרת צירי הצידוד בעזרת ייצוב מתקדם, המבטיח שליטה בתנועת האנטנה, דינמיות גבוהה, ובה בעת יכולות תנועה עדינות לדיוק מרבי, כל אלה תוך תכנון קפדני לתחזוקה קלה ואמינות גבוהה.

"עסקה זו הינה הזמנה חוזרת מלקוח ותיק," ציין מיקי שנקמן, מנהל מכירות ופיתוח עסקי בכיר של אורביט בישראל. "הזמנה זו הינה עדות לפתרונות המתקדמים שלנו ולתשומת הלב הבלתי מתפשרת שאנו מעניקים ללקוחותינו."

 

אודות פתרון העקיבה הנייד של אורביט, ה-AL-4012
מערכת ה-AL-4012 הינה המערכת הקומפקטית, הניידת וקלת המשקל ביותר של אורביט ליישומי שטח הדורשים יכולות עקיבה בדיוק גבוה, כמו בקרה ושליטה ב-UAS וטלמטריה וייצוב תקשורת רדיו מנקודה לנקודה. מערכת ה-AL-4012 כוללת מייצב המסוגל לשמור על הגדרת צירי האזימוט המאפשר ביצועים גבוהים גם בתנאי שטח קיצוניים ביותר. המערכת קלה להתקנה, וניתנת להתקנה בתחנת הבסיס, על כלי מונע, או על גבי כלי ספינה (עם ייצוב נוסף) בכדי להתאים לצרכים ספציפיים.

דילוג לתוכן