אורבוטק זוכה החודש בשלושה פרסים יוקרתיים

אורבוטק, מהחברות המובילות בפיתוח טכנולוגיות וציוד חדשני, המשמשים בתהליכי הייצור של המוצרים האלקטרוניים המתקדמים בעולם, דורגה החודש במקום ה-79 ברשימת 100 החברות בעלות קצב הצמיחה הגבוה בעולם, שערך המגזין האמריקאי Fortune- והינה הישראלית היחידה בדירוג. 100 החברות המובילות דורגו על פי הגידול בהכנסות, ברווחים ובמחזורי המניות במשך שלוש שנים ונבחרו מתוך למעלה מ-3000 חברות הרשומות בבורסות בארה"ב.

בנוסף, זכתה החברה בשלושה פרסי ECN IMPACT היוקרתיים לשנת 2017 עבור מערכות Nuvogo Fine ו-Precise.
פרסי ה- ECN IMPACT Awards 2017, הוענקו השנה בשיקגו, ארה"ב, במסגרת תחרות גלובלית שנתית המהווה את השיא של "פרסי טכנולוגיית המוצר" כחלק ממסורת עשירה בת למעלה מ-55 שנה של הנדסת עיצוב.
הפרס היוקרתי שם זרקור על כל אותם מוצרים, מערכות ושירותים מתקדמים ומובילים בנוף הנדסת העיצוב, שפותחו ע"י חברות גדולות וקטנות תוך דגש על היצירתיות, התחכום והחדשנות – המאפשרים השפעה ישירה על התעשיה ועל חייהם של מהנדסים ברחבי העולם.

פתרון ה- Precise, שפיתחה אורבוטק, זכה במקומות הראשונים בקטגוריית Market Disruptor, ובקטגוריית Rapid Prototyping
הפתרון מאפשר תהליך אוטומטי ראשון מסוגו לעיצוב מחדש של קצרים ונתקים במעגלים מודפסים מודרניים ויקרים, אותם לא ניתן לתקן ידנית, עקב המוליכים הצרים או צורתם המורכבת.האלגוריתם שבבסיס ה- Precise "מבין" היכן נמצא הקצר או הנתק, ומאפשר לשחזר את צורת המוליך המקורית בהתאם לתכנון המעגל בתוכנת ה- CAM (Computer-aided manufacturing). הסרת קצרים נעשית באמצעות אבלציה (laser ablation), ואילו שחזור נתקים נעשה, בפעם הראשונה בשימוש תעשייתי, ע"י הוספת טיפות נחושת ההופכות לנחושת מוצקה ללא צורך בתהליך מיצוק נוסף.באמצעות ה- Precise מתבצע שחזור מושלם של המוליך המתוכנן תוך כדי פגיעה מזערית במצע עליו מודפס המעגל החשמלי. Precise מאפשר פתרון ייצורי לעיצוב מחדש של אלפי מעגלים מודפסים ביום, באופן אוטומטי ומונע פסילתם והפסד כלכלי כבד.

פתרון ה-Nuvogo Fine, ל- Direct Imaging של מעגלים מודפסים באמצעות לייזר, זכה במקום ראשון בקטגוריית ה- Optoelectronic, בדגש על הפונקציונליות הגבוהה שלה המיועדת לעידן החדש של טלפונים חכמים.

דילוג לתוכן