אוניברסיטת תל-אביב תטמיע VDI מערכתי על גבי תשתית Nutanix

פלטפורמת המחשוב והאחסון בתפיסת ה-Web Scale של Nutanix נבחרה על ידי אוניברסיטת תל-אביב לממש את תשתית המחשוב המרכזית עבור סביבת VDI רחבה כמענה לשורה ארוכה של צרכים בקמפוס. במסגרת הפתרון ייתנו שירותי VDI פנימיים עפ"י דרישה במודל של ענן פרטי בניהולו של אגף המיחשוב  של האוניברסיטה.

 

במסגרת העסקה, מקימה אוניברסיטת תל אביב תשתית מחשוב ואחסון מרכזית של Nutanix עבור סביבת VDI בתשתית וירטואלית על בסיס תוכנת VDI  של VMWARE עבור מאות משתמשים . חברת Nutanix משווקת בישראל ע"י DNA-ITכולל אינטגרציה ותמיכה למערכות.

 

לדברי אשר רוטקופ, סמנכ"ל למיחשוב של אונ' תל-אביב: מדובר בפרויקט רחב היקף אשר אמור לשמש היקפים משמעותיים של  חברי סגלים ושל מעבדות מחשב ומחשבים ציבוריים   של האוניברסיטה בחרנו ללכת על מודל של ענן פרטי לטובת פתרון ה-VDI מטעמים של יעילות  תקציבית ותפעולית עבור הארגון. הפתרון הייחודי הלינארי והאחוד של Nutanix נתן מענה  מלא  לצרכים והאילוצים הייחודיים שלנו.

 

לדברי אושרי שרון, מנכ"ל DnA IT: פלטפורמת ה-Web Scale של Nutanix היא בגדר מהפכת האייפון עבור ה-Data Center הארגוני. הפלטפורמה הזו מספקת ביצועים גבוהים ופונקציונליות מרשימה ההופכת את תשתיות המחשוב והאחסון לפתרון "שגר ושכח".

 

חברת Nutanix גייסה לאחרונה סבב חמישי והיא מוערכת כיום לפי שווי של 2 מיליארד דולר. החברה נחשבת לאחת החברות הצומחות במהירות בתעשיית ה-ITומוגדרת ע"י Gartner כחלוצה בתחום ה- ה-Web Scale.

 

חברת DNA-ITמשווקת ומיישמת פתרונות תשתית IT, החל מרכיבי IT סטנדרטיים ועד פיתוח תוכנת תשתית מותאמת אישית לעסקים בישראל. החברה מייצגת בישראל חברות מובילות בתחום תשתיות ה-ITוביניהן: Nutanix,  Nimble Storage, IBM, Cisco, Veeam, Commvaultועוד.

דילוג לתוכן