אומניטלקום תרמה יישום של מערכת IVR אינטראקטיבית לאגודת צער בעלי חיים

קבוצת אומניטלקום (Omnitelecom), המתמחה במתן פתרונות ושירותי תקשורת מתקדמים לעסקים וללקוחות פרטיים בארץ ובעולם, יישמה מערכת טלפונית (IVR) אינטראקטיבית פרי פיתוחה עבור אגודת "צער בעלי חיים רמת גן והסביבה", עמותה עצמאית הפועלת להצלה, חילוץ ומציאת בתים מאמצים לבעלי חיים ואינה ממיתה. אומניטלקום ביצעה את יישום הפתרון ואת הפרויקט בעלות סמלית בלבד כחלק מפעילותה למעורבות בקהילה.
המערכת החדשה תאפשר למתקשרים תפעול קל ונגיש, וכן אפשרויות לעבור בין תפריטי המערכת על-ידי לחיצה על מקשי הטלפון, לדווח על התעללות או בקשה לחילוץ בעל-חיים במצוקה, למסור מידע על בעלי חיים שנמצאו או תרומה לאגודה, לשוחח עם נציג וכו'. בזכות המערכת החדשה, המותאמת למאפייני צרכי אגודת "צער בעלי חיים רמת גן והסביבה" והפונים, יוכלו אנשי האגודה להפעיל נתבי שיחות נכנסות, שירותי משיבון, לקבל דיווחים על התעללות או חילוץ בעל חיים במצוקה, לקבלת מידע לאחר איבוד/מציאת בע"ח, להעניק מידע על אפשרויות התנדבות בעמותה, ופרטים על תהליך אימוץ ואף מתן תרומה לעמותה ורכישת סל טיפולים מוזל לבע"ח במטרה לעודד עיקור/סירוס וחיסון בע"ח.
לדברי גיא מור, מנכ"ל אגודת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה: "כאגודה המשרתת קהל רחב ומגוון הכולל, בעלי חיים ובני אדם כאחד חשוב לנו לעמוד ברמת שירות גבוהה וליצור חוויית לקוח חיובית, במקביל להפעלת מרכז נגיש לסיוע וייעוץ לציבור הרחב ולפתרון בעיות הנוגעות לטיפול והצלת בעלי חיים באופן שיקל על הפונים ועל צוות העמותה המצומצם ויאפשר הגדלה בהיקף האימוץ של בעלי החיים שאצלנו. בזכות שיתוף הפעולה והקמת המרכזייה הטלפונית של אומניטלקום על ידי צוות המומחים שלהם ומקצועיותם, הצלחנו ליצור ממשק חדש המאפשר לבצע פעולות פשוטות כמו שיחה עם נציג, בירור מידע, מתן תרומה ועוד והכל בלחיצת כפתור. אנו גם מודים לאומניטלקום על תרומתם בפרוייקט זה".
"לאומניטלקום ניסיון רב במתן פתרונות טכנולוגיים בתחום התקשורת, החל מהקמת מרכזיות טלפוניות וכלה במערכות תזכורים והקפצות חירום. שמחנו לקחת חלק בפרויקט מסוג זה. אחריות חברתית באה לידי ביטוי במגוון פעילויות ותחומים ואין ספק כי פועלה של אגודת "צער בלי חיים רמת גן והסביבה" הינו רב ובעל תרומה עצומה לקהילה. בזכות המערכת הטלפונית החדשה, סייענו לאגודה לייעל את תפקודה ונגישותה, להקל על הפונים אליהם ובכך לעזור לטיפול והצלתם של בעלי-חיים", מציין ד"ר צחי בן-יצחק, מנכ"ל אומניטלקום.

דילוג לתוכן