אולפני האפקטים הוויזואליים מעדיפים לעבוד עם Dell Precision

האולפנים המובילים בתחום האפקטים הוויזואליים, Important Looking Pirates ו-FIDO, ממנפים את תחנות Dell Precision ליצירת תכנים חדשניים לסרטי הקאלט קונג פיורי (Kung Fury ) וקונסטנטין(Constantine)
הארכיטקטורה המדרגית של תחנות העבודה של Dell ושל תשתית Dell מאפשרת לחברת השילוט הדיגיטלי, VISUAL ART, לבצע פרויקטים מורכבים תוך עמידה עקבית בלוחות הזמנים
אמינות יוצאת דופן, ביצועים גבוהים ואישורי ISV עוזרים להזניק את הפרודוקטיביות של האולפן
חברת Dell הכריזה היום על כך ששניים מאולפני האפקטים הוויזואליים האירופאים, Important Looking Pirates ו-FIDO, וחברת השילוט הדיגיטלי, VISUAL ART, עושים שימוש בתחנות Dell Precision ליצירת עבודות גרפיקה מרהיבות ותוכן קריאטיבי עטור פרסים ללקוחות ולקהלים בינלאומיים.

 

אמנות האפקטים הוויזואליים של קונג פיורי – FIDO

FIDO, האולפן זוכה פרסי האקדמיה הבריטית לאמנויות הקלונוע והטלוויזיה (BAFTA), נהנה מרקורד מפואר של 15 שנה ביצירת סרטים ופרסומות, כולל סרט הקאלט, קינג פיורי (Kung Fury), סדרת הטלוויזיה האחרונה של דייויד אטנבורו וסרט הבלוקבסטר, קיק אס (Kick Ass).

 

הצוות, שביסס את מומחיותו בהנפשת יצורים חיים מכל הסוגים והמינים, שואף לפרוץ את גבולות האפשר בכל הקשור לאפקטים ויזואליים. האולפן עושה שימוש בתחנות ה-Tower של Dell Precision, כמו גם בפתרונות הרשת, האחסון, השרת והמסכים של Dell, כדי לתת מענה אפקטיבי לאתגרים ההולכים וגדלים שמציבים בפניו הפרויקטים השאפתניים של אפקטים מיוחדים ואנימציה דיגיטלית.

 

היכולות העוצמתיות של תחנות Dell Precision הוכיחו את עצמן בפרויקטים כמו 'קונג פיורי', פרודיית הטראש הגאונית של השבדי דיוויד סנדברג שהופקה במימון המונים ומשכה למעלה מ-18 מיליון צפיות מאז יציאתה במאי השנה. בפרויקט זה קיבל הצוות שעות של צילומי מסך ירוק ואז נדרש לפתח כ-400 צילומים, 90% מכלל הצילומים הדיגיטליים בסרט הקצר.

 

מומחים באפקטים ויזואליים, אקשן ואנימציה דיגיטלית – Important Looking Pirates

צוות אולפני Important Looking Pirates(ILP) הממוקמים בסטוקהולם, סומך ידיו על פתרונות Dell להפקת אפקטים ויזואליים מרהיבים, הישגים שהביאו אותו למועמדות לפרסי Visual Effects Society(VES) היוקרתיים, אותות ההוקרה הנחשבים ביותר בתחום.

 

האולפן המספק שירותים לכל פלטפורמות ההפקה הדיגיטלית, מתהדר בפורטפוליו הכולל את דרמות הטלוויזיה קרוסבונז (Crossbones) וקונסטנטין (Constantine). בין לקוחותיו נמנות גם רשתות טלוויזיה גלובליות כמו NBC, פוקס ספורט, BBC וערוץ דיסקברי.

 

עם צמיחת הצוות והפיכתו של האולפן הקטן לעסק רחב היקף המוכר בכל העולם ומעסיק 48 אמני אפקטים ויזואליים במשרה מלאה, החלה התשתית הקיימת לקרטע וזמני ההשבתה הפכו לגורם הסיכון העיקרי. צוות האולפן פנה ל-Dell בחיפוש אחר פתרון מדרגי שיציע ביצועים גבוהים ודרישות אחזקה נמוכות.

 

פריסת יותר מ-40 תחנות Dell Precision בתצורת Tower איפשר לצוות ההפקה לאחד את סביבת תחנות העבודה ולייעל את האחזקה עם תמיכה אמינה. השילוב של המסכים, תחנות העבודה, פתרונות האחסון והשרתים המתקדמים ביותר של Dell לצד מוצרי הווירטואליזציה של תחנות Dell, מאפשר ל-Important Looking Pirates להמשיך לפרוץ את גבולות האפקטים הוויזואליים תוך הפקת תוצרים ויזואליים באיכות גבוהה לכמה מסדרות הטלוויזיה והמשחקים האהובים ביותר.

 

חברת השילוט הדיגיטלי:VISUAL ART

הסוכנות השבדית לשילוט דיגיטלי, VISUAL ART,, עושה שימוש בתחנות Dell Precision, במסכי Dell UltraSharp ובפתרונות הרשת, האחסון והשרת של Dell כדי לבנות תקשורת דיגיטלית מבוססת מיקום בנפחים גבוהים.

 

החברה שהתמחתה בעבר באפקטים ויזואליים לפרסומות וסרטים, יוצרת כעת פתרונות שילוט ופרסום דיגיטלי לצד שירותי ייעוץ אסטרטגי ואספקת תמיכה טכנית מלאה במגוון מותגים בינלאומיים. כחברת שילוט דיגיטלי, VISUAL ART היא הכתובת האולטימטיבית בכל מה שקשור למדיה מבוססת מסך. בין לקוחותיה נמנות רשת איקאה, סבן אילבן, מקדונלדס ורשת הסופרמרקטים השבדית המובילה, ICA.

 

הצוות מגלה התלהבות רבה מהשימוש בטכנולוגיה כאמצעי להנעת ענף הפרסום קדימה וחוקר כל הזמן דרכים חדשות שבהן יכולים צרכנים לבוא במגע עם השילוט הדיגיטלי. בין החידושים שאימץ הצוות אפשר למצא פלטפורמת תוכנה ייעודית, ה-VAplayer, הכוללת ממשק אינטואיטיבי העוזר ללקוחות בענפים קמעונאיים להתאים את תוכן השילוט הדיגיטלי לצרכיהם בזמן אמת.

 

דילוג לתוכן